15.03 Klub marketingu i PR


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

E-mail marketing – jak skutecznie wykorzystywać jego możliwości i jakich błędów unikać?

Zapraszamy na spotkanie klubu marketingu i PR, w trakcie którego dyskutować będziemy o możliwościach, skuteczności i pułapkach e-mail marketingu. Omówimy także nasze doświadczenia w zakresie tej formy marketingu.

DATA:                    czwartek, 15 lutego 2012, godz. 16:00 – 18:00MIEJSCE:           siedziba CCIFP, ul. Widok 8, WarszawaW programie:

  • Co rozumiemy przez e-mail marketing?
  • Możliwości i trendy w e-mail marketingu
  • Dlaczego warto korzystać z tej formy komunikacji?
  • Najczęściej popełniane błędy

Spotkanie poprowadzi:

Łukasz RzewuskiSpecjalista w zakresie e-mail marketingu, absolwent prawa Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i  Zarz?dzania im. L. Koźmińskiego. Kieruje działem sprzedaży SARE, odpowiada za współpracę z domami mediowymi i kluczowymi klientami. Szef grupy roboczej „E-mail marketing” w  Interactive Advertising Bureau Polska. Prelegent licznych konferencji oraz autor publikacji dotycz?cych e-mail marketingu.

  Partner merytoryczny:--------------------------------------------------------------------------------------------------  

Celem spotkań Klubu marketingu i PR jest umożliwienie wymiany kontaktów i doświadczeń zawodowych dla osób pracuj?cych w działach marketingu, komunikacji czy PR w firmach. Spotkania te s? zaproszeniem do nieformalnej dyskusji na zaproponowany temat.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!