14.12 Klub marketingu i PR


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Jak stawiać cele i świadomie planować swoj? aktywność ?

 

Zbliża się koniec roku a wraz z nim czas noworocznych postanowień. Jest to najlepszy moment aby porozmawiać o zmianach, które chcielibyśmy wdrożyć po nowym roku, a także o tym w jaki sposób ustalać cele, tak aby wizję zmiany przełożyć na konkretny plan, który potem świadomie zrealizujemy.


DATA:                   wtorek, 14 grudnia 2010
MIEJSCE:       CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
  

Zapraszamy do dyskusji o metodach stawiania celów i ich skutecznej realizacji zarówno w perspektywie rozwoju indywidualnego, jak i planów organizacji:

 

 ?                 Jakie metody planowania możemy w prosty sposób wykorzystać w swoim życiu i pracy?

 ?                 Jak doprecyzowywać nasze cele i priorytety tak aby były zrozumiałe dla otoczenia?

 ?                 W jaki sposób zwiększać motywację aby działać zgodnie z planem?

 

Spotkanie poprowadzi Robert Milczarek, manager i doświadczony psycholog biznesu w IDES Consultants. Notka biograficzna >>>

 

Spotkanie klubu przeznaczone jest dla osób, które na co dzień zajmuj? się planowaniem działań w marketingu, komunikacji czy PR oraz dla wszystkich zainteresowanych kwesti? stawiania celów i ustalania priorytetów w codziennym życiu i pracy.

 

Partner merytoryczny:

http://www.ides.com.pl

Celem spotkań Klubu marketingu i PR jest umożliwienie wymiany kontaktów i doświadczeń zawodowych dla osób pracuj?cych w działach marketingu, komunikacji czy PR w firmach. Spotkania te s? zaproszeniem do nieformalnej dyskusji na zaproponowany temat.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!