Giełda pracy i baza CV

Francusko-Polska Izba Gospodarcza uruchomiła giełdę pracy, w której mogą Państwo odnaleźć wszystkie aktualnie opublikowane oferty pracy naszych firm stowarzyszonych lub opublikować własną ofertę. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniej oferty w giełdzie pracy, możecie dodać swoje CV do Bazy CV, która dostępna jest dla firm stowarzyszonych w naszej organizacji. Pełna wersja ogłoszeń, a także możliwość dodawania i wyszukiwania CV jest dostępna wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

Zachęcamy do założenia swojego konta >>>

Zachęcamy również firmy do dodawania nowych ogłoszeń i wyszukiwania pracowników za pośrednictwem sieci kontaktów CCIFP i naszej giełdy pracy. Zapraszamy również członków CCIFP do korzystania z bazy CV. Znajdziecie w niej profile kandydatów aktywnie poszukujących pracy.

GIEŁDA PRACY CCIFP

Poniżej publikujemy aktualną listę ogłoszeń o pracę przesłanych przez firmy stowarzyszone w CCIFP. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami i aplikowania. Aby zgłosić się jako kandydat pod daną ofertę pracy należy zalogować się na naszej stronie lub stworzyć darmowe konto użytkownika.

BAZA CV

Dodaj swoje CV do bazy i daj się poznać potencjalnym pracodawcom, którzy aktywnie rekrutują. Aby utworzyć swój indywidualny profil kandydata zaloguj się lub stwórz darmowe konto użytkownika i wypełnij formularz zgłoszenia kandydatury. Szybciej aplikuj na oferty pracy opublikowane w giełdzie pracy CCIFP.


14 ofert pracy/staży dla wyznaczonych kryteriów

AP ACCOUNTANT WITH FRENCH & ENGLISH (Pełen etat)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o. - Przemysł

Praca w Dziale Księgowości, odpowiedzialność za zobowiązania, księgowanie faktur.
Kontakt z francuską filią firmy oraz innymi oddziałami w grupie.
Codzienna praca z językiem francuskim i angielskim.

Social Media Manager (Pełen etat)

366 Concept Sp. z o.o. - Komunikacja, Reklama, PR

Poszukujemy Social Media Managera_ki, który_a zbuduje stale rosnącą i zaangażowaną społeczność naszej marki.

Dla naszego klienta – firmy budowlanej, dla której dbanie o środowisko ma szczególne znaczenie, poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Administracji z j. francuskim. (Pełen etat)

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o. - Administracja

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).
Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. administracji i z językiem francuskim
Miejsce pracy: Kraków

  1. 1
  2. 2
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!