Giełda pracy i baza CV

Francusko-Polska Izba Gospodarcza uruchomiła giełdę pracy, w której mogą Państwo odnaleźć wszystkie aktualnie opublikowane oferty pracy naszych firm stowarzyszonych lub opublikować własną ofertę. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniej oferty w giełdzie pracy, możecie dodać swoje CV do Bazy CV, która dostępna jest dla firm stowarzyszonych w naszej organizacji. Pełna wersja ogłoszeń, a także możliwość dodawania i wyszukiwania CV jest dostępna wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

Zachęcamy do założenia swojego konta >>>

Zachęcamy również firmy do dodawania nowych ogłoszeń i wyszukiwania pracowników za pośrednictwem sieci kontaktów CCIFP i naszej giełdy pracy. Zapraszamy również członków CCIFP do korzystania z bazy CV. Znajdziecie w niej profile kandydatów aktywnie poszukujących pracy.

GIEŁDA PRACY CCIFP

Poniżej publikujemy aktualną listę ogłoszeń o pracę przesłanych przez firmy stowarzyszone w CCIFP. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami i aplikowania. Aby zgłosić się jako kandydat pod daną ofertę pracy należy zalogować się na naszej stronie lub stworzyć darmowe konto użytkownika.

BAZA CV

Dodaj swoje CV do bazy i daj się poznać potencjalnym pracodawcom, którzy aktywnie rekrutują. Aby utworzyć swój indywidualny profil kandydata zaloguj się lub stwórz darmowe konto użytkownika i wypełnij formularz zgłoszenia kandydatury. Szybciej aplikuj na oferty pracy opublikowane w giełdzie pracy CCIFP.


4 ofert pracy/staży dla wyznaczonych kryteriów

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA MIĘDZYNARODOWEGO (Pełen etat)

BALAJCZA SERVICES LINGUISTIQUES - Administracja

Dynamicznie rozwijająca się firma lingwistyczna BALAJCZA Linguistic Services (www.balajcza.pl) z siedzibą w Warszawie, specjalizującą się w tłumaczeniach dla renomowanych polskich przedsiębiorstw oraz korporacji międzynarodowych poszukuje:

Oferta stażu płatnego - Asystent/Asystentka w dziale komunikacji (Staż)

INSTITUT FRANÇAIS DE POLOGNE - Administracja

Opis instytucji:

Instytut Francuski w Polsce jest placówką podległą Ambasadzie Francji w Polsce. Jego misją jest działanie na rzecz współpracy i wymiany polsko-francuskiej w zakresie kultury, języka, edukacji i nauki. Instytut Francuski w Polsce ma 2 siedziby: w Warszawie i w Krakowie.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!