Partnerzy

Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źródła finansowania

<p><span><span>Klub Absolwent&oacute;w Szkoły Gł&oacute;wnej Handlowej w Warszawie i Stowarzyszenie Absolwent&oacute;w Uniwersytetu Bocconi zapraszają na konferencję pt.: &bdquo;Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źr&oacute;dła finansowania&rdquo; 7 czerwca 2011, 10:00&ndash;16:00 Szkoła Gł&oacute;wna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 128, budynek C, Aula I</span></span></p>

>

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszona zostanie tematyka aktualnych i przyszłych trendów makroekonomicznych i ich wpływu na sektor MŚP, rozwoju małego przedsiębiorstwa, pobudzania rozwoju MŚP poprzez fundusze private equity i kredytodawców oraz ekspansji polskich przedsiębiorstw poza rynek krajowy. Udział w panelach dyskusyjnych potwierdzili przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Kancelarii Prawniczej Wardyński i Wspólnicy, Enterprise Investors, MCI Group a także m.in. Jacek Piechota i Krzysztof Jakubiszyn. W dyskusjach wezm? też udział pracownicy naukowi i absolwenci SGH oraz Uniwersytetu Bocconi specjalizuj?cy się w tematyce MŚP.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o rejestrację, która potrwa do 13 maja br.

Szczegółowy program, rejestracja oraz miejsce konferencji na stronie: www.sgh.waw.pl/konferencjaMSP

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP