Aktualności firm stowarzyszonych

Taylor Wessing otwiera dwa biura w Stanach Zjednoczonych

<p><span style="color: #000000;">Tym razem międzynarodowa kancelaria Taylor Wessing sięga poza Atlantyk: Od września otwarte zostają dwa biura w Stanach Zjednoczonych, jedno w Palo Alto, a drugie w Nowym Jorku.</span></p>

>

Ci?gle aktywnie

  Taylor Wessing jest wiod?ca kancelari? w zakresie transakcji M&A oraz inwestycji bezpośrednich ze Stanów Zjednoczonych na terenie Europy, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Kancelaria zaliczana jest również do liderów branży IP. Reprezentuje znane amerykańskie spółki w całej Europie i w Azji. Wśród nich znajduj? się jedne z największych na świecie przedsiębiorstw i najbardziej znanych marek w szczególności z sektorów hightech, mediów i komunikacji, jak również z branż health care, life sciences oraz energii.

Taylor Wessing od dawna dysponuje specjalnymi zespołami amerykańskich prawników w najważniejszych metropoliach przemysłowych na świecie. Liczna grupa prawników zajmuje się doradztwem na rzecz amerykańskich spółek, ekspanduj?cych na wymienione rynki poprzez rozbudowę własnego biznesu lub poprzez przejęcia firm.

Zapewnienie doradztwa na miejscu

  Taylor Wessing nie będzie świadczyć usług prawnych w zakresie prawa amerykańskiego, natomiast poprzez swoj? obecność w Palo Alto i w Nowym Jorku wspierać amerykańskich klientów w sektorze międzynarodowej ekspansji. W centrum uwagi znajdować się będzie również koordynacja wieloletniej, owocnej współpracy z amerykańskimi kancelariami prawniczymi.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP