Aktualności firm stowarzyszonych

Targi Kielce podbijają stoki

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><strong>Targi Sport-Zima zapraszają do miejsca wyjątkowego i ważnego dla sportów zimowych - Szczyrku.</strong> <strong>Od 23 do 25 lutego w Hotelu Orle Gniazdo szeroką ofertę zaprezentują czołowe marki branży sportowej. Dla wszystkich chcących sprawdzić właściwości prezentowanych sprzętów nie lada gratką będą testy narciarskie na pobliskich stokach Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego Tatry Mountain.</strong></span></p>

>

Targi Sport-Zima organizowane przez Targi Kielce i firmę YOTA na stałe zagościły już w kalendarzu imprez, które koniecznie musi odwiedzić każdy, kto interesuje się branż? sprzętu sportów zimowych. Narty, kaski narciarskie, odzież narciarska, odzież turystyczna, akcesoria serwisowe,  obuwie sportowe oraz środki do ochrony  i  pielęgnacji odzieży – ekspozycja zawiera wszystko co potrzebne do bezpiecznego uprawiania sportów zimowych. Jak zwykle nie zabraknie czołowych producentów i dystrybutorów. Ponadto w ramach targów, w oddalonej zaledwie o 5 km od hotelu, siedzibie firmy Larix w Buczkowicach odbędzie się wyj?tkowy pokaz najnowszych kolekcji takich marek jak Viking, Killtec, Reusch, Meindl, Camelbak, Odlo, Uvex, Sea To Summit, Maximo, Reima  i  K2. Doskonałym uzupełnieniem oferty będzie możliwość udziału w testach sprzętu firm K2 Blizzard, Rossignol, Fischer, Elan, Majesty, Salomon, Volkl  , które odbęd? się w  Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim Tatry Mountain Resort, w sobotę 24 lutego.

Ubiegłoroczna edycja targów SPORT – ZIMA spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzaj?cych. U dział w wystawie wzięło ponad 80 najważniejszych i największych marek, a powierzchnia ekspozycji osi?gnęła niemal 700 metrów kwadratowych.

Menedżer projektu

Bartłomiej Terlecki
+48 41 365 14 32
terlecki.bartlomiej@targikielce.pl
www.zima-sport.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19