Partnerzy

Spotkanie grupy roboczej BPCC - Technologie-Media-Telekomunikacja

<p><span><span>W ramach wsp&oacute;łpracy z BPCC zapraszamy na&nbsp;spotkanie Grupy Roboczej Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej&nbsp;ds. TMT (Technologie-Media-Telekomunikacja), kt&oacute;re odbędzie się w Sali balowej C Hotelu Hyatt w Warszawie, ul. Belwederska 23, w środę, 13 kwietnia w godzinach 8:00 (rejestracja gości i śniadanie) &ndash; 11:00. <br /> </span></span></p>

>

Podczas spotkania omówiony zostanie wpływ innowacyjnych technologii komunikacyjnych na dostępność do szerokopasmowych kanałów transferu danych oraz upowszechnienia Internetu w najbardziej odległych rolniczych regionach kraju.

Spotkanie poświęcone najnowszym rozwi?zaniom w tym zakresie, które w najbliższym czasie będ? dostępne w Polsce oraz całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Powyższy temat przedstawi Matthew O’Connor, Dyrektor Operacyjny firmy Avanti Communication plc.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ian Pearson, były brytyjski Minister Nauki, odpowiedzialny także za badania kosmiczne i wdrażanie innowacyjnych rozwi?zań technologicznych.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

Po prezentacji zapraszamy do dyskusji na temat znaczenia nowoczesnych technologii i ich wpływu na podniesienie poziomu edukacji oraz zwiększenia dynamiki rozwoju gospodarczego, szczególnie w oddalonych od głównych aglomeracji regionach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członków BPCC oraz zaproszonych przez Izbę gości.

Zgłoszenia przyjmujemy do pi?tku 8 kwietnia. R.S.V.P.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP