Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Śniadanie biznesowe Crido CappuccINNO: Corporate Venture Capital – wehikuł innowacji dla dużych przedsiębiorstw

<p style="text-align: justify;">Czy polskie firmy powinny zatem podążać za trendem tworzenia korporacyjnych funduszy inwestycyjnych, czy nas na to stać i czy jest to najlepsza droga pozyskiwania innowacji lub rozbudowy biznesu? Po co w ogóle tworzyć CVC? Na te i inne pytania odpowiemy podczas drugiego śniadania z cyklu Crido CappucINNO, które odbędzie się 20 czerwca br. w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5a) w Warszawie, w godz. 9.00-11.00. Rejestracja i śniadanie rozpoczną się o godz. 8.30.</p>

>

W trakcie spotkania przedstawimy:  

  • światowe trendy CVC, czyli jakiej wielkości spółki na to stać, po co to robi?, w jakie podmioty inwestuj? i jakie maj? z tego korzyści,  
  • obszary inwestycji i największe transakcje na rynku,  
  • PFR NCBR CVC, czyli ofertę środków publicznych PFR Ventures dla polskich CVC,  
  • mechanizmy zabezpieczenia interesów CVC w ramach umowy inwestycyjnej.

Na spotkaniu będziemy gościć Pani?  Małgorzatę Walczak, Wiceprezes PFR Ventures - funduszu funduszy wdrażaj?cego instrument PFR NCBR CVC. Ze strony Crido Taxand spotkanie poprowadzi  Michał Gwizda, Członek Zarz?du, natomiast o mechanizmach zabezpieczenia interesów CVC opowie mecenas  Mateusz Rogoziński  z Crido Legal.

Spotkanie skierowane jest do członków zarz?du spółek, dyrektorów finansowych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów ds. innowacji.  

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z firmy.W celu potwierdzenia obecności w spotkaniu prosimy o kontakt z Mart? Rumak:  marta.rumak@taxand.pl, (22) 324 56 77 do 16 czerwca br.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Crido Taxand i Crido Legal

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19