SAVE THE DATE - International Automotive Business Meeting (IABM2019)

CCIFP we współpracy z Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce zaprasza na International Automotive Business Meeting (IABM2019) - trzecią edycję, która odbędzie się 13–14 listopada 2019 w Dąbrowie Górniczej.

Co znajdą Państwo na IABM2019?

 

  • 350 uczestników z sektora automotive
  • Międzynarodowych panelistów i ekspertów z wiodących firm z sektora automotive
  • 500+ spotkań B2B pomiędzy wszystkimi uczestnikami wydarzenia
  • Spotkania B2B z wyselekcjonowanymi kupcami Tier 1 & 2 z sektora automotive
  • Business networking w formie Speed Business Mixer’a
  • Gala Party
  • Możliwość zaprezentowania Państwa firmy

 

Więcej informacji:

WWW

Facebook

Video

 

Rejestracja: https://iabm2019.b2match.io/signup

 

Kontakt: Anna Monika Stępień, annamonika.stepien(@)cciip.pl, Ph.+48 536 444 829

 

 International Automotive Business Meeting

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, B2B, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. IABM jest organizowane przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing we współpracy z międzynarodowymi izbami gospodarczymi w Polsce (niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską, hiszpańską, austriacką), a także największymi instytucjami z sektora automotive w Polsce.

 

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!