Aktualności firm stowarzyszonych

Rowerowy zawrót głowy!

<p style="text-align: justify;" align="justify">Rusza dziewiąta edycja KIELCE BIKE-EXPO! Już 13 września Targi Kielce opanują rowery i miłośnicy dwóch kółek! Ponad 250 firm z 14 państw zaprezentuje swoje produkty zwiedzającym z całego świata.</p>

>

Targi KIELCE BIKE-EXPO to jedna z największych wystaw branży rowerowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wystawy firmy prezentuj? najnowsze kolekcje, nie brakuje także premierowych pokazów.

Wydarzenie jest doskonał? okazj? do spotkań i rozmów między dystrybutorami i producentami najbardziej rozpoznawalnych marek rowerowych z całego świata. Swoje miejsce znajd? również przedstawiciele branży elektrycznych jednośladów, a także sklepy z odzież? sportow? i częściami zamiennymi.

Targi skierowane s? do osób zwi?zanych z branż? rowerow?, jednak organizatorzy szykuj? także jeden, specjalny dzień otwarty, podczas którego miłośnicy dwóch kółek będ? mogli sprawdzić, jaki sprzęt trafi do sklepów w najbliższym sezonie. Na gości czekaj? także specjalne tory do jazdy, spotkania z podróżnikami czy konferencja triathlonowa.

www.bike-expo.targikielce.pl    

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP