Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner wysoko w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”

W XIII edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” Rödl & Partner znalazł się w ścisłej czołówce.

Firma zajęła 7. miejsce pod względem liczby doradców podatkowych, zatrudniając 34 specjalistów. Rödl & Partner uplasował się także na 7. miejscu jeśli chodzi o kategorię firm z największymi przychodami, awansując tym samym o jedną pozycję w porównaniu do roku 2018.Niewątpliwym sukcesem jest także 5. miejsce w kategorii „Przyrost/spadek przychodów 2018/2017 w mln zł”.

Kapituła tegorocznego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej“ wyróżniła Dominikę Tyczkę z wrocławskiego oddziału Rödl & Partner jako młody talent doradztwa podatkowego. Z kolei Łukasz Szczygieł został rekomendowany jako doradca podatkowy specjalizujący się w podatku od nieruchomości.

Rödl & Partner od wielu lat zajmuje wysokie pozycje w rankingu „Rzeczpospolitej”. W 2018 roku przychody firmy wzrosły o 6,2 mln zł i wyniosły 32,3 mln zł. Jak twierdzi Renata Kabas-Komorniczak, Partner w warszawskim biurze Rödl & Partner odpowiedzialny za obszar doradztwa podatkowego: Niewątpliwie świadczy to o zaufaniu, jakim od lat obdarzają nas klienci. Utrzymanie się w ścisłej czołówce jest wyzwaniem w związku z licznymi  i różnorodnymi zmianami w prawie podatkowym, dlatego nasi specjaliści dbają o wymianę doświadczeń. Niezmiennie stawiamy na współpracę ekspertów oraz skupiamy się na proaktywnym doradztwie.

 

Więcej informacji:

https://www.rp.pl/Rankingi/304189979-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2019-przychody-firm-doradztwa-podatkowego-w-2018-roku.html

https://www.rp.pl/Rankingi/304179922-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2019—najwieksze-firmy-wedlug-liczby-doradcow-podatkowych.html

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin