Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner na liście „Diamentów Forbesa 2018”

<p style="text-align: justify;">Rödl &amp; Partner został laureatem prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2018” prezentującego firmy o najbardziej dynamicznym wzroście wartości. Roedl Outsourcing sp. z o.o. znalazła się na liście rankingowej firm o przychodach od 5 do 50 mln zł dla województwa mazowieckiego.</p>

>

Kryteria, którymi kierowano się przy ocenie przedsiębiorstw zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm i oparte s? na wynikach finansowych za lata 2014-2016, wartości maj?tku, historii i wiarygodności płatniczej oraz braku negatywnych zdarzeń prawnych. Pełny raport i wykaz laureatów został doł?czony do lutowego wydania magazynu Forbes, który ukazał się 25 stycznia 2018 r.

Zdaniem Liliane Preusser, Partnera odpowiedzialnego za BPO w Rödl & Partner, do wyniku przyczyniła się niezmienna filozofia firmy oparta na dbałości o klienta i wzajemnym szacunku. Rödl & Partner stawia też na stały rozwój: digitalizację, doskonalenie procesów i inwestowanie w pracowników.  

WIĘCEJ INFORMACJI >>>

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19