Renault udostępniło usługę car sharingu firmie Ouest-France

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span>Flota dwunastu samochodów Renault w systemie car sharing została udostępniona pracownikom Grupy Ouest-France z Rennes.</span></span></p>

>

Firma Renault podpisała z Grup? Ouest-France umowę na usługi car sharing Renault MOBILITY. W pierwszym etapie z usług korzystaj? pracownicy z siedziby Grupy w Rennes. Na potrzeby przejazdów służbowych została udostępniona flota dwunastu pojazdów, a wśród nich jest zarówno mały samochód miejski, jak i minivan.

Ten system pozwala dopasować zarz?dzanie flot? do potrzeb naszych pracowników – powiedział Philippe Toulemonde, zastępca dyrektora generalnego Grupy Ouest-France.

Rzeczywiście system Renault MOBILITY pozwala spojrzeć z innej strony na sposób wykorzystania samochodów. Dzięki zasadzie car sharing firma korzysta z floty w sposób optymalny – powiedział Benoît Alleaume, dyrektor sprzedaży flotowej Renault.

Usługa Renault MOBILITY polega na możliwości korzystania z samochodów służbowych poprzez wcześniejsze zarezerwowanie samochodu za pośrednictwem strony internetowej lub smartfonu. Dostęp do pojazdu jest możliwy za pomoc? smartfonu lub identyfikatora firmy. Pracownicy mog? korzystać z floty w celu odbywania podróży służbowych. Koszt jest rozliczany bezpośrednio przez firmę. System umożliwia również pracownikom korzystanie z tych samych pojazdów do celów prywatnych poza godzinami pracy – wówczas opłaty reguluj? bezpośrednio pracownicy.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Rié YAMANE
+33 (0)1 76 84 00 99 / Mobile: +33 (0)6 03 16 35 20
rie.yamane(@)renault.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!