Aktualności firm stowarzyszonych

Raportowanie niefinansowe – poznaj światowy standard GRI G4

<p style="text-align: justify;">Serdecznie zapraszamy na szkolenie z raportowania niefinansowego według wytycznych Global Reporting Initiative GRI G4, który odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie. Szkolenie przeprowadzą eksperci z zespołu Sustainability Consulting Central Europe Deloitte, którego członkowie jako jedyni w Polsce prowadzili certyfikowane szkolenia GRI G4.</p>

>

W trakcie jednodniowego szkolenia zdobęd? Państwo praktyczne umiejętności z zakresu wytycznych GRI G4, jak również wiedzę na temat zmian, które przynosi Dyrektywa 2014/95/EU.  

Warsztat jest przeznaczony dla małych i dużych firm, uwzględnia także perspektywę grup kapitałowych. Spotkanie jest dostępne zarówno dla firm, które nigdy nie przygotowywały raportów niefinansowych, jak i dla tych, które chc? doskonalić proces raportowania.  

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji znajd? Państwo na stronie Deloitte: (http://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/events/events/GRIG4.html?nc=1)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Szybkie testy serologiczne COVID-19

Postaw na zdrowie pracowników: Zapewnij zdrowie i dobre samopoczucie swoim pracownikom z COVID-PRESTO® - nasz zestaw testu serologicznego na Covid-19...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19