Członkowie  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

PRACOWNICY MAJĄ PRAWO DO BEZPIECZEŃSTWA! EDENRED APELUJE DO PRACODAWCÓW

Przyłączamy się do apelu Polskiej Fundacji Bezgotówkowej, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz innych podmiotów np. Banku Anglii czy Ludowego Banku Chin o wyeliminowanie gotówki z naszego codziennego życia na rzecz płatności bezgotówkowych, bezpieczniejszych dla każdego z nas – konsumentów, klientów i pracowników.

W dobie zagrożenia koronawirusem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca rezygnację z płatności gotówkowych na rzecz kart płatniczych. – Pieniądze przechodzą z rąk do rąk cały czas i nieustannie są nośnikami wirusów i bakterii – przestrzega Christian Lindmeier, rzecznik prasowy organizacji.

W związku z tym apelujemy do wszystkich pracodawców, aby zastąpili gotówkowe benefity pozapłacowe (także w formie przelewu, który skutkuje wypłatami z bankomatów) kartami przedpłaconymi. Gotówka i przelewy bankowe, prowadzące do wypłat gotówki z bankomatów, niosą ze sobą ryzyko, którego nie można bagatelizować.

Firma Edenred proponuje Państwu zastąpić gotówkę tudzież przelewy, kartami przedpłaconymi Edenred. W ramach benefitów pozapłacowych oferujemy karty z PIN bez możliwości wypłaty gotówki z bankomatów oraz karty bez PIN. Dla obecnych klientów proponujemy doładowania kart będących w użyciu.

Obecnie oba rodzaje kart są dla Państwa pracowników najbezpieczniejszą formą benefitów pozapłacowych. Co więcej, karty z PIN można dodać do płatności mobilnych Google Pay i Apple Pay, by swobodnie płacić bezdotykowo, zbliżeniowo bez limitu kwotowego.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nas wszystkich.

***

O Edenred

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników  i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.

Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach:

  • motywacji i aangażowania pracowników,
  •  budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

Więcej informacji na: www.edenred.pl

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19