Pracownia zdobyła kolejną nagrodę – autoKOREKTA z tytułem The Most Significant Scope

<p style="text-align: justify;"><strong>25 listopada w Dublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród BEX International Business Learning Games Awards. Była ona zwieńczeniem konkursu organizowanego przez Business Excellence Institute, w którym udział wzięła również Pracownia Gier. </strong></p>

>

Założeniem organizatora było danie możliwości kandydatom uzyskania opiniotwórczego w branży gier edukacyjnych feedbacku o produkcie oraz wypromowanie gry na rynku światowym. Projekty oceniane były przez międzynarodowe jury, specjalistów z obszaru biznesu, edukacji i projektowania gier, którzy posługiwali się w swoich ocenach takimi kryteriami  jak: wartość edukacyjna gry, jakość przekazywanej wiedzy, mechanika gry,  kontekst rozgrywania.

Zgłoszona przez nas  autoKOREKTA  konkurowała z grami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Irlandii czy Norwegii.

Pierwsz? nagrodę, 2016 Game of The Year, zdobyła hiszpańska gra  Pacific.  autoKOREKTA  otrzymała nagrodę w kategorii  2016 Most Significant Scope, natomiast za najbardziej oryginaln? grę została uznana norweska produkcja  Playing Lean.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom konkursu!

Tytuł zdobyty w  BEX International Business Learning Games Contest nie jest jedynym, jaki Pracownia Gier posiada.

Zdobyliśmy główne nagrody w najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursach projektowania gier Game Design Competition 2009 i 2010 roku organizowanym w Waszyngtonie w czasie konferencji Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Gier i  Symulacji (NASAGA) dla gier  Strike Fighter  i  Kwestia Czasu.

W 2010 zdobyliśmy tytuł  Innowacyjnej Firmy OCDE i Ministerstwa Gospodarki, w 2011 –  II nagrodę  i tytuł  Młoda Innowacyjna Firma  w konkursie  Innowator Mazowsza 2011,   a w 2015 roku prezentacja i artykuł o grze szkoleniowej dla administracji publicznej –  Brokerzy wiedzy, zdobyły pierwsze miejsce na 46-stej konferencji  Międzynarodowego Stowarzyszenia Symulacji i Gier  (ISAGA) w Kioto.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na Śniadanie z BALAJCZA

Śniadanie online z BALAJCZA wtorek 22 września 2020 r. godz. 8.00-9.00 Zrozumieć swoich międzynarodowych współpracowników Pracujesz w...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19