Ponad 500 gości bawiło się na Gali CCIFP 2015

<p style="text-align: justify;"><strong>W zimowy piątkowy wieczór 6 lutego 2015 r. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w samym sercu Warszawy, zagościła prawdziwie gorąca atmosfera lat 80-tych! Ta wyjątkowa podróż w czasie do kolorowej, beztroskiej dekady odbyła się w rytmach największych przebojów takich artystów jak Modern Talking, czy Jean-Jacques Goldman, w ramach <strong>dorocznej </strong>Gali Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP).</strong><strong></strong><strong></strong></p>

>

Na uroczystym przyjęciu bawiło się ponad 500 znakomitych gości. Były to osobistości ze świata polsko-francuskiego biznesu, polityki, kultury oraz mediów, które spotkały się w szczególnie ciepłej i nieformalnej atmosferze. Francuskość królowała dzięki stylizacji nawołuj?cej do Paryża z lat 80.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza skupia największych francuskich przedsiębiorców i pomaga w rozwoju biznesu zarówno firmom zagranicznym jak i polskim. Jednym z  najważniejszych wydarzeń w kalendarzu CCIFP jest właśnie doroczna Gala, która od kilku już lat stwarza niesamowit? okazję do wspólnej zabawy i swobodnych dyskusji w wyj?tkowym miejscu, jakim jest hotel Sofitel Warsaw Victoria.

Podczas wieczoru zebrani goście mogli skosztować wyśmienitych francuskich specjałów, dzięki uroczystej kolacji serwowanej przez szefa kuchni hotelu Sofitel. Niesamowitych wrażeń dostarczył bez w?tpienia pokaz artystyczny przygotowany specjalnie na ten niezwykły wieczór. Zgodnie ze stylistyk? oraz hasłem przewodnim uroczystości, występ nawi?zywał do kultowych francuskich programów telewizyjnych z  lat 80-tych.

Znakomite osobistości zagościły na Gali 2015, a pośród nich Stéphane Antiga, trener reprezentacji Polski – mistrzów świata w siatkówce, Sławomir Majman, Prezes PAIiIZ, Bogusław Chrabota, Redaktor Naczelny dziennika Rzeczpospolita oraz Bogdan Klich, były Minister Obrony Narodowej.

Nasza Gala od wielu lat cieszy się ogromn? popularności? wśród firm stowarzyszonych oraz partnerów instytucjonalnych. - mówi Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP. Dla gości jest to nie tylko okazja do poznania prezesów największych firm, ale przede wszystkim gwarancja świetnej zabawy we francuskim stylu. O popularności tegorocznej edycji niech świadczy fakt, że bilety zostały wyprzedane już trzy tygodnie temu, a liczba gości była rekordowa. – dodaje Monika Constant.

Gala CCIFP była również miejscem polskiej prapremiery nowego modelu samochodu Renault Espace, który szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany w kwietniu na Motor Show w Poznaniu, a do salonów trafi w maju. Światowa premiera tego modelu miała miejsce w październiku 2014 na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Paryżu. Podczas Gali CCIFP pokazana została najbardziej luksusowa wersja Initiale Paris.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom za wspaniał? atmosferę, a także partnerom wieczoru za ogromne wsparcie, bez którego Gala nie mogłaby mieć miejsca

PARTNERZY GALI 2015 CCIFP

PARTNER SREBRNY

PARTNER SPECJALNY

PARTNERZY BRĄZOWI

  

  

.

PARTNERZY   MEDIALNI

[nggallery id=35]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19