Pierwsi w Europie! FashionTV przedstawia najgorętsze trendy ze światowych wybiegów w FashionTv Magazine

<p style="text-align: justify;">Po wyjątkowo udanej premierze w Azji, czas na Europę. <strong>FashionTV Magazine</strong>, wydawany od 2007 roku, jest już również dostępny na polskim rynku. <strong>FashionTV Magazine</strong> to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi.</p>

>

Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreśla, że wyj?tkow? wartości? magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracj? do estetycznych poszukiwań  

FashionTV Magazine będzie dostępne w ponad 15 tysi?cach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce.

Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu FashionTV Magazine dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kultur? i designem. Redaktorem Naczelnym magazynu jest Anna Neneman a Dyrektorem Generalny Tomasz Łysiak.  

FashionTV Magazine przybliża nas do realnego świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: designer world, gdzie przedstawione s? sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, interview - wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, Polish designer czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, fashion&film, stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, trends, beauty, art & culture, men - rubryka poświęcona mężczyznom a także raporty ze światowych i polskich wybiegów.  

Innowacyjne projekty oraz wyj?tkowi artyści jako integralna treści? magazynu s? niewyczerpalnym źródłem inspiracji, st?d hasło: FashionTV Magazine Inspires Your Spirit.

***

Materiały do pobrania:
Links:
[1] https://we.tl/EreGsaPwc2
[2] https://we.tl/nXrzTWEPQf

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!