Otwarcie Wystawy, „CERAMIKA wystawa zbiorowa” Pałac Boglewice, Boglewice 6, 05-604 Boglewice, Jasieniec 20.10.2018 r. godz. 18.00

<p style="text-align: justify;">Zapraszamy na "CERAMIKĘ wystawę zbiorową", która odbędzie się po raz pierwszy w klimatycznych podziemiach Pałacu Boglewice. Jest to okazja do poznania bardzo różnych osobowości twórczych.</p>

>

Sylwetki autorek otwiera artystka Justyna Skowyrska-Górska absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pełni?ca kilka lat wcześniej rolę instruktora i wykładowcy ceramiki wśród pozostałych uczestniczek wystawy. Oprócz wymienionej artystki prezentujemy prace Zofii Juszczak, Joanny Ludwiczuk, Anny  Madei, Joanny Staniszewskiej i Katarzyny Świder-Kędzior. Wystawa pokazuje różne kierunki i style pracy, odzwierciedla różnorodność poszukiwań i inspiracji, indywidualnych doświadczeń i zainteresowań artystek. Wszystkie je ł?czy wielka pasja do Ceramiki. Wystawa jest też doskonał? szans? poznania wielu technik i sposobów wykorzystania gliny, jako środka wyrazu artystycznego. Daje wyobrażenie o możliwości i bogactwie jakie niesie ze sob? Ceramika.  

Z SERCA

Organizacji wystawy ceramiki artystycznej przyświeca myśl wsparcia dzieci z regionu Grójca w  odnalezieniu i rozwoju talentów. Ze sprzedaży ceramiki przekażemy 10% dochodu dla  Fundacji Artis Causae. W ramach, której w pierwszym kwartale 2019 zorganizujemy kolejn? edycję warsztatów pobudzaj?cych i rozwijaj?cych w dzieciach ich kreatywność.  

Spotkanie nie jest biletowane. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu na adres:

kontakt(@)palacboglewice.pl, do dnia: 17.10.2018r.

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!