Partnerzy

Odkrywaj kulturę frankofońską z FrancusKIF !

<p style="text-align: justify;">Ucz się francuskiego mimochodem wraz z FrancusKIF, stroną Facebookową, na której umieszczane są najciekawsze aktualności kulturalne w języku francuskim dostępne w internecie.</p>

>

Odkrywaj na FrancusKIF blogi komiksowe, filmy krótkometrażowe, piosenki, aktualne artykuły, seriale internetowe, skecze…oraz wiele innych ! Wszystkie materiały publikowane na tej stronie s? wzbogacone o pomoce językowe ułatwiaj?ce ich zrozumienie: filmy posiadaj? napisy w języku francuskim( i/lub polskim), a trudne słowa i nawi?zania do kultury s? wytłumaczone lub przetłumaczone na język polski.

Ale to nie wszystko! Jesteś wiernym fanem FrancusKIF? (Śledzisz FrancusKIF na bież?co?) Będziesz mógł wygrać prezenty, bior?c udział w grach i konkursach, regularnie publikowanych na naszej stronie.

Nie przepadasz za Facebookiem? Nie masz czasu, żeby śledzić nasz? stronę? Niczego nie przegapisz! Zapisz się mailowo na newsletter! Co 15 dni podsumowanie publikacji ze strony FrancusKIF zostanie przesłane mailem.

Więcej informacji:

http://institutfrancais.pl/apprendre-le-francais/pl/2013/11/odkrywaj-kulture-frankofonska-z-francuskif

https://www.facebook.com/francuskif/info

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin