Aktualności firm stowarzyszonych

Nowy szef oddziału Peugeot Polska

<p><span><span>Z dniem 1 lipca br. Pan Piotr Borowiecki objął stanowisko Dyrektora Oddziału Peugeot Polska w Warszawie. Piotr Borowiecki związany jest z marką Peugeot od 18 lat, wcześniej zajmował stanowiska Dyrektora Handlowego oraz Dyrektora B2B Peugeot Polska.</span></span></p>

>

Peugeot Polska Oddział w Warszawie to jedyny w Polsce koncesjoner sieci własnej Peugeot – Peugeot Citroën Retail. Do tej pory kierowany był przez szefów z Francji.

Oddział Peugeot Polska prowadzi działalność od 2002 roku, obecnie w 3 lokalizacjach w Warszawie: Pl. Bankowy 2 (tylko salon sprzedaży), al. Krakowska 7 i ul. Radzymińska 112 (najnowocześniejszy salon marki Peugeot w Polsce). Swoj? ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, zapewniaj?c kompleksow? obsługę pocz?wszy od zakupu samochodu, jego finansowania i ubezpieczenia, poprzez serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy z szerok? gam? części zamiennych, aż po odkup samochodów używanych. Oferta handlowa obejmuje samochody osobowe, samochody dostawcze przystosowane do indywidualnych potrzeb klientów (rożnego rodzaju zabudowy i adaptacje) oraz samochody używane z certyfikatem jakości Dekra w ramach programu PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY.

Nowoczesny serwis blacharsko-lakierniczy przy ul. Radzymińskiej wyposażony jest m.in. w kabinę lakiernicz? o wysokości 3,30 m, pozwalaj?c? na serwisowanie najwyższych nawet pojazdów, a magazyn części zamiennych zaopatrzony w ok. 5 500 referencji zapewnia pełn? dostępność części do napraw.

Peugeot Polska Oddział w Warszawie zatrudnia 103 specjalistów z różnych dziedzin.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin