Aktualności firm stowarzyszonych

Największa ekspansja na polskim rynku powierzchni magazynowych w drugim kwartale

<p style="text-align: justify;">Nie słabnie popyt na powierzchnie magazynowe i logistyczne. BNP Paribas Real Estate Poland, działając jako agent wyłączny NBGI Private Equity, reprezentował klienta w procesie negocjacji warunków zwiększenia powierzchni magazynowej i biurowej dla najemcy, firmy Faurecia. Na mocy podpisanej umowy wynajęto 12 000 mkw powierzchni magazynowej oraz 750 mkw powierzchni biurowej. Poprzez transakcję NBGI kontynuuje inwestycje w swoje polskie portfolio logistyczne.</p>

>

To największa w drugim kwartale ekspansja na polskim rynku logistycznym. I druga duża tegoroczna transakcja, w której BNP Paribas Real Estate reprezentował klienta. „Z uwagi na złożoność projektu, koordynacja negocjacji z naszej strony wymagała zastosowania szczególnej wiedzy technicznej z zakresu developmentu i project managementu.” – mówi Katarzyna Pyś – Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

NBGI to nowoczesne centrum logistyczne połozone w Legnicy, w południowo – zachodniej Polsce, przy drodze krajowej A4, w odległości 90 km od granicy z Niemcami.   Stanowi ono część Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która przyci?ga wielu inwestorów z różnych sektorów rynku.

„Legnica stanowi doskonały przykład niezwykle atrakcyjnej strefy ekonomicznej, która stale przyci?ga do Polski długoterminowe inwestycje z zagranicy.” –  podsumowuje John Palmer, Dyrektor, Dział Rynków Kapitałowych, Sektor Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych oraz Wycen na Europę Środkowo-Wschodni?, BNP Paribas Real Estate Poland.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Zalety restrukturyzacji

Pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwo może uniknąć upadłości, gdy jego zarząd zdecyduje się na otwarcie postępowania...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP