Najnowsze trendy w programach lojalnościowych B2B2C – bezpłatny E-book Edenred Polska już dostępny online!

To kolejny poradnik w portfolio publikacji Ednered, światowego lidera w zakresie nowoczesnych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych na rynku - skierowany do osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za sprzedaż, rozwój i promocję produktów firmowych.

Jest to kompendium praktycznej wiedzy opartej o wyniki badań, aktualne trendy w sprzedaży i w programach motywacyjnych skierowanych do B2B2C. Czytelnik znajdzie też case study, jak krok po kroku zbudować skuteczny program lojalnościowy.

…”Inspiracją do napisania niniejszego E-booka jest potrzeba edukacji rynku w temacie programów lojalnościowych, które pomagają efektywnie realizować strategie sprzedażową i marketingową firm, pozyskiwać klientów i dbać o relacje – powiedziała Magdalena Bednarz, Product Line Business Manager w Edenred Polska. Badania potwierdzają, że popularność tych programów stale rośnie - i to nie tylko wśród dużych przedsiebiorstw, ale i tych mniejszych, z różnych branż. -…dodała”.

E-book w wersji bezpłatnej, dostępny jest do pobrania na stronie www.nowalojalnosc.edenred.pl

***

O Edenred

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.
Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

Więcej informacji na www.edenred.com

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach:

• motywacji i aangażowania pracowników,
• budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

Więcej informacji na www.edenred.pl

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na Śniadanie z BALAJCZA

Śniadanie online z BALAJCZA wtorek 22 września 2020 r. godz. 8.00-9.00 Zrozumieć swoich międzynarodowych współpracowników Pracujesz w...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19