Aktualności firm stowarzyszonych

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, 23-26 maja

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: Arial, serif;">Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy</span><span style="font-family: Arial, serif;"><span><strong> PLASTPOL</strong></span></span><span style="font-family: Arial, serif;">, od 21 lat kojarzą się na świecie z Targami Kielce. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Tytuł największej wystawy branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawil, że PLASTPOL odwiedziło w 2016 roku ponad 18.500 specjalistów. Kolejna edycja wystawy odbędzie się 23-26 maja 2017 roku. </span></p>

>

Wśród wystawców pojawi? się najważniejsze polskie firmy, a także przedsiębiorcy z Niemiec, Włoch, Austrii, Francji, Belgii, Portugalii, Turcji, Szwecji, Danii, Hiszpanii, Holandii, USA, Litwy, Czech, Japonii, Chin, Tajwanu. Wystawa kompleksowo przedstawia branżę: od maszyn i linii technologicznych, przez granulaty i inne komponenty, aż po innowacyjnetechnologie recyklingu.

Targom towarzysz?: konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych – Omniplast,seminarium techniczne Plastech Info, a Fundacja PlasticsEurope Polska prezentuje najnowsze wyniki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie.

Dyrektor projektu

Kamil Perz
+48 41 365 12 30
+48 602 576 654
perz.kamil@targikielce.pl

www.plastpol.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP