Aktualności firm stowarzyszonych

Le Cabaret du Cœur

Kabaret założyła i nim kierowała Martine Bourland. Od września 2019 r. kabaret działa pod egidą UFE pod nazwą Le Cabaret du Coeur. Każdego roku już od 5 lat kabaret wystawia, we współpracy z Fundacją Entraide, spektakl charytatywny. Także w 2020r., fundacja Entraide będzie beneficjentem spektaklu. Następny występ już 5 kwietnia!

Nasz spektakl jest wyjątkowym wydarzeniem skierowanym do osób mówiących po francusku, Francuzów mieszkających w Polsce, ich rodzin i przyjaciół. To kabaret (taniec, śpiew, skecze itd.), grany w języku francuskim przez artystów-wolontariuszy, którzy są członkami lub przyjaciółmi francuskiej społeczności w Polsce.

W kwietniu 2019 r. spektakl zgromadził na widowni ponad 230 osób. Jego fragmenty można obejrzeć na stronie internetowejhttps://fundacjaentraide.wordpress.com .

Kabaret ma swoja własną stronę na Facebooku.  

https://www.facebook.com/cabaretvarsovie/?modal=admin_todo_tour

Polubcie ją! Śledźcie ją i dzielcie się nią ze znajomymi!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wyniki wyborów neutralne dla stawek IRS

W ubiegłym tygodniu 2-letnie stawki IRS nie zmieniły się w porównaniu do poziomu sprzed dwóch tygodni i wyniosły 28pb, 5-letnie zmniejszyły się do...

RPP wprowadzi forward guidance

Kluczowym wydarzeniem w tym tygodniu będzie zaplanowane na wtorek posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Komunikat po posiedzeniu będzie szczególnie...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19