Partnerzy

Koncert "Tribute to Paris" w Małej Warszawie

<p style="text-align: justify;">Szanowni Państwo! Jest mi niezmiernie miło, że 12 września będziemy gościć Państwa w Małej Warszawie. Mam nadzieję, że spotkanie przedstawicieli członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będzie czasem owocnych dyskusji biznesowych i jednocześnie okazją, by poznać zespół Małej Warszawy. </p>

>

Mała Warszawa to jedno z najmłodszych, wyj?tkowych miejsc stolicy, którego ide? jest budowa pomostu pomiędzy sztuk? a biznesem, kultur? popularn? i alternatywn?, twórcami i odbiorcami. Jednak najważniejsza jest dla nas muzyka, która towarzyszy nam w chwilach radosnych, takich jak wrześniowe spotkanie CCIFP, a także dodaje otuchy w chwilach, które chcielibyśmy, by się nigdy nie wydarzyły.  

Już wkrótce wróc? do nas wspomnienia tragicznych wydarzeń z Paryża z listopada 2015 roku, gdy w najbardziej krwawych zamachach terrorystycznych w historii Francji zginęło 130 osób. Chcemy oddać hołd ofiarom i ich rodzinom i przez muzykę pokazać, że pamiętamy. Dlatego 29 listopada 2017 r. chcemy zorganizować w Małej Warszawie koncert „Tribute to Paris”. Do udziału w tym wydarzeniu planujemy zaprosić francuskich artystów: zespół Dub Incorporation, który wyst?pi jako gwiazda wieczoru oraz Camille  Bertault, jako support.  

Organizacja koncertu „Tribute to Paris” wymaga wiele zaangażowania i środków finansowych. Zwracamy się do Państwa z uprzejm? prośb? o wsparcie finansowe wydarzenia. Dzięki niemu będziemy mogli je zrealizować i wspólnie upamiętnić ofiary zamachów terrorystycznych w Paryżu.  

W ramach współpracy możemy Państwu zapewnić różnorodne pakiety sponsorskie. Zapraszam do rozmów na ten temat, podczas których odpowiem na wszelkie pytania.  

Z poważaniem

Dariusz Pekałowski

Mała Warszawa

General Manager

+48 504 201 071
dariusz.pekalowski(@)malawarszawa.pl

MAŁA WARSZAWA Sp. z o. o.
ul. Otwocka 14
02-954 Warszawa
NIP: 1132931842
http://malawarszawa.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19