Aktualności firm stowarzyszonych

Julien Hallier (Destination Poland), Lider think tanka Kraków Future Lab

<p style="text-align: justify;" align="justify"><strong>Julien Hallier (Destination Poland)</strong> zostałliderem think tanka Kraków Future Lab, grupy roboczej działającej w ramach Kraków Network.</p>

>

Celem inicjatywy Kraków Network jest stworzenie silnej grupy biznesowej z różnych sektorów branży turystycznej, której działania wpłyn? na zwiększenie liczby wydarzeń biznesowych realizowanych w stolicy Małopolski.  

Organizatorem cyklu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator ICE Kraków.  

Kraków Future Lab jest platform? wymiany doświadczeń, wiedzy i dobrych praktyk o Krakowie i rynku meetings & events, skierowanej ku przyszłości w perspektywie czasowej i technologicznej.  

Wizerunek Krakowa i przemysłu spotkań w Krakowie i Małopolsce za 10 i więcej lat, analiza najważniejszych trendów i rozwi?zań przyszłościowych, kierunki rozwoju rynku MICE w kontekście najnowszych technologii będ? głównymi tematami rozmów między uczestnikami spotkań.  

 ?Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku, pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość a jakość to jest luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie. ? (Jacek Walkiewicz, TEDxWSB)  

Destination Poland
Experts in tailor-made destination services in Poland  

www.destinationpoland.pl

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19