Partnerzy

"Jak porażkę przekuć w sukces" - V Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

<p style="text-align: justify;">Już za niecałe 2 tygodnie, 22 października odbędzie się niezwykła konferencja. Kobiety, które osiągnęły znaczący sukces w biznesie: Małgorzata Chechlińska z Grupy Trip, Kinga Nowakowska z Capital Park, Katarzyna Pawlikowska i Aleksandra Nieściuszko z Garden of Words oraz Anna Walkowska z Homplex podzielą się swoimi niepowodzeniami i opowiedzą o tym jak popełnione błędy pomogły im rozwinąć skrzydła. Panel poprowadzi Anna  Maruszeczko, dziennikarka prasowa i telewizyjna, redaktor naczelna nowego magazynu dla kobiet Uroda życia - który zadebiutuje na rynku już jutro.</p>

>

Poza tym, jak zwykle, blok praktycznych wykładów, w którym podpowiemy jak rozwin?ć firmę od małej organizacji do międzynarodowej korporacji, poruszymy temat tworzenia strategii firmy, budowania marki, pisania biznes planu, wykorzystania nowoczesnych technologii i narzędzi IT oraz nauczymy jak skutecznie prowadzić networking.

Nie zabraknie gościa specjalnego - będzie nim Maria Seweryn - aktorka, reżyserka, na codzień zarz?dza prywatnym Och Teatrem.

W trakcie przerwy pochwalimy się postępami programu Biznes w kobiecych rękach i nowopowstaj?cymi firmami naszych podopiecznych.  

A ponadto będ? na Was czekać atrakcje, zapewnione przez Partnerów konferencji.

Serdecznie zapraszamy, 22 października do Centrum Olimpijskiego

Weź udział >>>

Więcej informacji na stronie: http://VKonferencjaSPK.evenea.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP