Podsumowanie wydarzeń

International Speed Business Meeting w Krakowie - zdjęcia

>

W czwartek 28 września, w krakowskim Browarze Lubicz,  odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce - belgijsk?, francusk?, hiszpańsk?, holendersk?, portugalsk? i skandynawsk?.

W krakowskim Speed Business Meetingu wzięło udział około 60 osób. Rozmówcy podzieleni zostali na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzymał indywidualny harmonogram rozmów.  Speed Business Meeting składał się z  3  sesji rozmów po około 20  minut każda. W sesjach mogła wzi?ć udział tylko  jedna osoba  z firmy. Pozostali przedstawiciele przedsiębiorstw mieli okazje uczestniczyć w części Business Mixer utrzymanej w nieformalnej atmosferze.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców, członków różnych izb bilateralnych. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Dziękujemy Partnerom spotkania:

[nggallery id=120]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Tax Newsletter wydanie specjalne nr 4

Czy w dobie COVID-19 szczególna sytuacja podatnika uzasadnia niepłacenie podatków? Proponowany przez rząd pakiet osłonowy oraz wsparcia dla...

Rozwiązywanie sporów w czasie pandemii

Jak rozwiązywać spory kiedy nie działają sądy? Gdzie udać się po pomoc w związku z zaistniałym sporem w biznesie w tym szczególnym czasie? A co ze...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP