Aktualności firm stowarzyszonych

Inspire Zaprasza na Szkolenie ,,W pogoni za Uciekającym Czasem – Zarządzanie Strumieniem Zadań”.

Żyjemy w czasach, w których każdego dnia przyswajamy około 100 500 słów, co odpowiada 34 GB informacji (wzrost o ponad 350% od 1980 roku). Podobno dobrze jest wyznawać zasadę, że aby skrócić czas pracy należy ograniczyć się do najważniejszych zadań. A czas wykonywanych zadania należy redukować, by skupić się na najważniejszych czynnościach. Tylko pytanie jak to zrobić, jeśli wrzutki (niezapowiedziane, niezaplanowane zadania) stają się normą i generują dużo chaosu oraz spowalniają nie tylko nas ale i nasz zespół? Zapraszamy na szkolenie w dniu 19.10.2019.

- Planujesz, a mimo to wciąż nie nadążasz z realizacją?
- Masz wrażenie, że wszystko jest "na wczoraj"?
- Czujesz, że tracisz kontrolę nad zadaniami?
- Nie masz pewności czym się należy zająć najpierw?

Jeśli co najmniej 3 razy odpowiedziałeś Tak, to szkolenie jest właśnie dla ciebie!

Na to i na wiele innych pytań odpowiemy podczas praktycznego Warsztatu poprowadzonego przez Wiktora Sawoniaka – trenera o ogromnym doświadczeniu biznesowym, który takie metodologie jak GTD (Get Things Done) Davida Allena, łączy z dostępnymi dla nas nowinkami technologicznymi.

Na szkoleniu między innymi:

  • mapa systemu Davida Allena
  • logistyka domykania „otwartych pętli”
  • 2-minutówki – rzeczy robią się same
  • narzędzia elektroniczne wspomagające naszą pracę

 

Zapisz się już dziś!  Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny >>>

 

Wiktor Sawoniaka

Doświadczony dyrektor operacyjny i sprzedaży z ponad 15-letnim doświadczeniem w rozwoju biznesu (B2B), zarządzaniu różnorodnymi działami sprzedaży. Jest doświadczonym menedżerem z sukcesami realizującym swoje kompetencje w zarządzaniu i budowaniu strategii rozwijających się oraz nowych organizacji. Wywodzi się z komercyjnego obszaru biznesu (Sprzedaż i Marketing), a doświadczenie zdobywał w sektorze B2B oraz FMCG w Polsce i Europie Wschodniej.

 

Koncentruje się na wymiernych wynikach (NSV, EBIT, udział w rynku), ale także na rozwoju organizacji w tym samym czasie. Silne wszechstronne umiejętności sprzedażowe z doświadczeniem w rozwoju biznesu, zarządzaniem zespołem sprzedaży B2B, doświadczeniem w branży FMCG i marketingu cyfrowego. Szkolenia jakie realizuje to synteza doświadczenia z najnowocześniejszymi metodologiami dostępnymi na rynku.

Do pobrania

Download W_pogoni_za_uciekajacym_czasem-zarzadzanie_strumieniami_zadan.pdf  (PDF • 17 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19