Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Francusko-Polska Izba Gospodarcza nagrodzona Tęczową Żabą

Podczas ostatniego w tym roku, świątecznego RDV Biznesu, które odbyło się 3 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, CCIFP została nagrodzona przez Fundację Tęczowy Dom statuetką Tęczowej Żaby. Jest to nagroda przyznawana raz w roku przez Zarząd Fundacji dla osoby lub podmiotu, który wspiera działania Stowarzyszenia, jako symbol czynienia dobra. Tym razem nagrodę otrzymała Francusko-Polska Izba Gospodarcza, za długoletnie wspieranie działań Fundacji.

Okazją do wręczenia tego wyróżnienia było świąteczne spotkanie RDV Biznesu, w którym uczestniczyło blisko 120 reprezentantów polsko-francuskiego biznesu. Przy dźwiękach kolęd i świątecznych potrawach, członkowie CCIFP mogli złożyć sobie życzenia pomyślności w nadchodzącym roku, a także nawiązać nowe relacje. Na stoisku przygotowanym przez Mobile Med. Można było odprężyć się w trakcie krótkiego masażu wykonywanego na miejscu przez profesjonalnych masażystów. Swoje produkty, czyli wyborne makaroniki, prezentowała firma Mellody, a aromatyczną kawą częstował dystrybutor kawy Illy. Uczestnicy mogli również wesprzeć działalność Fundacji Tęczowy Dom kupując cegiełkę lub jedną ze świątecznych dekoracji przygotowanych przez podopiecznych Fundacji. Na zakończenie wieczoru odbyła się tradycyjna loteria wizytówkowa, do której nagrody ufundowali partnerzy: All Promote, Pierre Fabre i Avene, Belami, Camaïeu, Europcar, Hamelin, Melody, Monin, Telegraph.

Dziękujemy za wspaniałe wyróżnienie, które otrzymaliśmy od Fundacji Tęczowy Dom i obiecujemy dalsze wspieranie ich działań prowadzonych od wielu lat na rzecz pomocy osobom niewidomym z niepełnosprawnością sprzężoną.

Dziękujemy również partnerom wieczoru i loterii oraz wszystkim obecnym za miło spędzony czas.

Dziękujemy partnerom wieczoru

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19