Aktualności firm stowarzyszonych

Dentons doradza Erste Bank i ING przy refinansowaniu transakcji nabycia elektrowni słonecznych o mocy 42 MW w Polsce.

Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons doradzał Erste Group Bank AG oraz ING Bank Śląski S.A. w związku z refinansowaniem transakcji nabycia elektrowni słonecznych w Polsce o łącznej mocy 42 MW przez spółkę należącą do funduszu zarządzanego przez Aberdeen Standard Investments.

Projektem kierowała Agnieszka Lipska, partner w zespole Bankowości i Finansów, z pomocą prawników Łukasza Błaszczaka, Jakuba Walawskiego i Andrzeja Sarnackiego. Za aspekty projektowe transakcji odpowiedzialni byli Agnieszka Kulińska (partner), Lena Boczkaja (senior associate), Jan Dubiński (senior associate) oraz Filip Ruciński (associate) z zespołu Energetyki i Zasobów Naturalnych.

„Jest to nasza czwarta transakcja, w której ramach wspieraliśmy kredytodawców w zapewnieniu finansowania podmiotom kontrolowanym przez fundusz zarządzany przez Aberdeen Standard Investment. Bardzo cenimy sobie możliwość wykazania się naszymi umiejętnościami przy tych prestiżowych projektach o łącznej mocy 190 MW”, powiedziała Agnieszka Lipska.

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą globalną firmą prawniczą, której utalentowany zespół w ponad 75 krajach odpowiada na światowe wyzwania i szanse. Rozwiązania prawne i biznesowe, jakie oferuje Dentons, czerpią z bogactwa i siły lokalnych społeczności, wykorzystując jednocześnie wielokrotnie nagradzane innowacje w zakresie obsługi klientów, takie jak platforma innowacji i doradztwa strategicznego Nextlaw. Dzięki swojej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, zaangażowaniu w rozwój integracji i różnorodności, jak również zapewnieniu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników z całego świata, Dentons zmienia status quo na rynku obsługi prawnej, wspierając działania klientów i społeczności w tzw. nowej dynamice. www.dentons.com

Kontakt dla mediów

Joanna Gierak-Onoszko

Public Relations & Communications Manager

T: +48 22 2425 125 | M: +48 507 836 064

E: joanna.gierak-onoszko(@)dentons.com

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19