Analizy i badania

Czy wiesz jak eksportować do Francji?

<p><span><span>Polska już od wielu lat jest istotnym partnerem handlowym Francji, a wśr&oacute;d kraj&oacute;w Europy Środkowo-Wschodniej zajmuje pierwszą pozycję. Już w połowie ubiegłego roku widać było, że będzie on lepszy od 2009 r., co potwierdziły ostatnie wyniki wskazujące na ponad 20-procentowy wzrost wymiany handlowej. Spodziewamy się utrzymania tej tendencji w 2011 roku.</span></span></p>

>

Polska jest postrzegana przez francuskich przedsiębiorców jako stabilny rynek z dużym potencjałem. Atutami s? też bliskość geograficzna i kulturowa oraz dobre prognozy wzrostu gospodarczego na najbliższe lata.

 

Coraz więcej chętnych do Francji

 

Utrzymuj?ce się dodatnie saldo polsko-francuskiej wymiany handlowej, świadczy o tym, że polskie firmy coraz częściej wychodz? poza rynek rodzimy. Do CCIFP zgłasza się coraz więcej polskich firm zainteresowanych eksportem do Francji.

 

Zapraszamy do udziału w konferencji:

Jak eksportować do Francji?
23 marca 2011, Warszawa

 

Organizatorem wydarzenia jest Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce. Patronat nad konferencj? objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Konferencja przygotowana została we współpracy z ekspertami z firm: BPI Group, Coface i Salans. Patronem medialnym wydarzenia jest Puls Biznesu.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Więcej informacji i zapisy >>>

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP