Członkowie  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Biznes wobec pandemii - polskie biuro Eversheds Sutherland zaprasza na cykl webinariów

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland Wierzbowski uruchamia cykl webinariów, podczas których będzie poruszać problemy, które w aktualnej sytuacji zagrożenia epidemicznego są dla przedsiębiorców największym wzywaniem.

Każde spotkanie będzie poświęcone innemu tematowi – od tych najpilniejszych, o które pytają klienci najczęściej, przez takie, które z perspektywy ekspertów kancelarii wydają się najbardziej istotne lub skomplikowane. Podczas webinariów poruszane będą również zagadnienia szczególnie ważne dla wybranych branż. Prawnicy Eversheds Sutherland Wierzbowski skupią się też na tym, jak wykorzystywać mechanizmy prawne przy wychodzeniu z sytuacji kryzysowej.

Aby wziąć udział w wybranym webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adekwatnym linkiem. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. Link do webinarium zostanie przesłany zarejestrowanym dzień przed wydarzeniem. Można zapisać się na dowolną liczbę spotkań. Webinaria są bezpłatne.

Harmonogram:

·         24 marca, 10:00-11:00 | Prawa i obowiązki w czasach zagrożenia epidemicznego - aspekty procesowe i prawo pracy

·         27 marca, 10:00-11:00 | Umowy handlowe w czasach COVID-19. Na co zwracać uwagę i jak skutecznie zabezpieczać swoje interesy?

·         2 kwietnia, 10:00-11:00 | Produkty pierwszej potrzeby w dobie pandemii. Jak wprowadzać do obrotu wyroby medyczne i produkty biobójcze?

·         7 kwietnia, 10:00-11:00 | Kryzys związany z pandemią COVID-19 a ostatnie działania UOKiK. Kiedy szczególnie uważać na przepisy prawa konkurencji?

Informacje o wszystkich organizowanych przez kancelarię webinariach można znaleźć na stronie eversheds-sutherland.pl. Eversheds Sutherland Wierzbowski zachęca również do zapoznania się z ostatnimi Publikacjami poświęconymi wzywaniom, jakim dla przedsiębiorców jest aktualna sytuacja.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wyniki wyborów neutralne dla stawek IRS

W ubiegłym tygodniu 2-letnie stawki IRS nie zmieniły się w porównaniu do poziomu sprzed dwóch tygodni i wyniosły 28pb, 5-letnie zmniejszyły się do...

RPP wprowadzi forward guidance

Kluczowym wydarzeniem w tym tygodniu będzie zaplanowane na wtorek posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Komunikat po posiedzeniu będzie szczególnie...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19