Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta wykonawcą tłumaczeń dla Centralnego Portu Komunikacyjnego

Biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations wygrało przetarg na usługi tłumaczeniowe dla Centralnego Portu Komunikacyjnego. W maju bieżącego roku Bireta podpisała kontrakt i rozpoczęła współpracę z CPK. 

Centralny Port Komunikacyjny to obecnie jedna z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych w kraju. Projekt zakłada budowę węzła przesiadkowego między Warszawą a Łodzią, który integruje transport lotniczy, drogowy i kolejowy. Biuro tłumaczeń Bireta będzie zapewniać tłumaczenia pisemne tekstów specjalistycznych i ogólnych w językach polskim, angielskim, niemieckim i francuskim dla tego projektu.

 

Więcej informacji na stronie biura tłumaczeń Bireta www.bireta.pl

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19