Aktualności firm stowarzyszonych

Biegacze z Louvre Hotels Group

<p style="text-align: justify;"><strong>W Louvre Hotels Group w Polsce Sebastien Denier, Prezes sieci w Polsce, Wiceprezes ds. Operacyjnych na Europę Centralną i Wschodnią oraz Beata Nawrot, Dyrektor Sprzedaży zachęcają pracowników do biegania i czerpania z tego radości. Dzięki firmowym startom  w imprezach biegowych chcą promować w sieci aktywny i zdrowy tryb życia.</strong></p>

>

W firmowy kalendarz wpisał się już na stałe Business Run, do którego w zeszłym roku zgłosiło się aż 65 pracowników hoteli Golden Tulip, Campanile, Première Classe z całej Polski oraz z centrali. W tym roku do listy doł?czył także ekstremalny bieg na torze przeszkód, Runmagedon. W ostatni? sobotę, 27 maja w Warszawie 25 śmiałków wzięło udział w 3 km biegu Runmagedon INTRO z 15 przeszkodami.

„Cieszę się, że duża grupa naszych pracowników zainteresowała się bieganiem. Liczę, że ich liczba będzie stale rosła, bo to najprostsza, najbardziej naturalna forma ruchu dla zdrowia, i – co ważne – daj?ca dużo radości.”– powiedział Sebastien Denier, Prezes Louvre Hotels Group w Polsce.  

Aby aktywność ta była dostępne dla wszystkich, pracownicy bior?cy udział w firmowych biegach otrzymuj? od firmy pakiety sportowe, a wśród nich znalazły się dot?d buty sportowe, koszulki lub napoje izotoniczne.  

W tegorocznych planach biegaczy Louvre Hotels Group jeszcze udział w poznańskim biegu Runmagedon INTRO 12 sierpnia oraz wrześniowe biegi Business Run w całej Polsce.  

***

Louvre Hotels Group  

Louvre Hotels Group wraz z Jing Jiang Louvre Azja s? liderem na międzynarodwym rynku hotelowym, z ponad 2 500 hotelami w 52 krajach świata. W portfolio posiadaj? szerok? gamę hoteli, od 1 do 5 gwiazdek z historycznymi markami   Louvre Hotels Group: Première Classe, Kyriad, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip, 5 markami sieci Sarovar w Indiach i 4 chińskimi markami:  Metropolo, Jin Jian Inn, Bestay, Goldmet Inn. Louvre Hotels Group jest spółk? zależn? Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., jednej z największych grup hotelowych i turystycznych w Chinach.  

www.louvrehotels.com

Biuro Prasowe Louvre Hotels Group  

Agnieszka Borkowska (Warszawa) – 660 545 811 –  agnieszka.borkowska(@)propublic.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19