Aktualności firm stowarzyszonych

Belvedere Catering by Design dla szczytu NATO

<p style="text-align: justify;" align="justify">Belvedere Catering by Design miał zaszczyt obsługiwać podczas szczytu NATO dwie uroczystości najwyższego szczebla – kolację dla reprezentantów Państw Członkowskich NATO i kolację dla reprezentantów krajów partnerskich.</p>

>

W dniu 8 lipca br. w Pałacu Prezydenckim zespół Belvedere Catering by Design przygotował uroczyst? kolację dla Prezydentów i Premierów Państw zrzeszonych w NATO, pod przewodnictwem Generalnego Sekretarza NATO. Wśród gości byli m.in. Barack Obama, Angela Merkel, Francois Hollande, David Cameron, Justin Trudeau, Victor Orban.

W tym samym dniu Catering by Design zapewnił również oprawę cateringow? kolacji w Zamku Królewskim, na któr? zaproszeni zostali Monarchowie, Prezydenci, Premierzy, Ministrowie Spraw Zagranicznych i Ministrowie Obrony Narodowej Państw niezrzeszonych w NATO.

Oba wydarzenia były okazj? do zaprezentowania znamienitym Gościom polskiej sztuki kulinarnej. Polska kuchnia w stylu fine dining wywarła duże wrażenie na uczestnikach kolacji. Zachwyciły takie dania jak: białe szparagi z rabarbarem i bazyli?, wiejskie pomidory z twarogiem łomnickim, dorsz z młodym szpinakiem i czerwon? porzeczk?, antonówka pieczona w sianie, krem z pędów sosny z lodami z kory brzozowej. Menu na obie uroczystości zostało stworzone przez Szefa Kreatywnego Marcina Przybysza, laureata prestiżowej nagrody Chef de l’Avenir. Desery przygotował Pastry Chef Rafał Gajownik. O dobór win zadbał sommelier Belvedere – Piotr Zieliński, który do wybranych dań zaproponował znakomite polskie wina.

- Jesteśmy zaszczyceni, że już po raz kolejny mogliśmy obsługiwać wydarzenie tak wysokiej rangi – mówi Artur Zymerman, Prezes Belvedere Gourmet Group – Cieszy nas, że podczas drugiego już obsługiwanego przez nas szczytu NATO mogliśmy promować polsk? kuchnię wśród najważniejszych osobistości na świecie. To dla nas naprawdę niezwykłe wyróżnienie.

***

Belvedere Catering by Design to firma z portfolio marek Belvedere Gourmet Group. Pozycjonowana jest w segmencie usług gastronomicznych premium. Catering Belvedere zajmuje się pełn? obsług? cateringow? wydarzeń: serwisem, aranżacj? przestrzeni oraz przygotowaniem dań. Wykwintne menu tworzone jest przez Szefów Kreatywnych Grupy Belvedere: Henryka Nieciejowskiego i Marcina Przybysza. Oferta jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klientów i dostosowywana do charakteru oraz konwencji wydarzenia. Firma ma 25-letnie doświadczenie w obsłudze eleganckich kolacji, balów i oficjalnych gali, konferencji   i kongresów.

www.cateringbydesign.pl

www.facebook.com/CateringBelvedere

Kontakt do mediów:   

Anna Zbrożek
Specjalista ds. Marketingu
+48 22  558 67 30
+48   698  832 282
anna.zbrozek(@)belvedere.com.pl

Monika Rosłoniec
Specjalista ds. Marketingu
+48 22 55 86 793
+48   728 313  978
monika.rosloniec(@)belvedere.com.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19