Podsumowanie wydarzeń

Bal Francuski uświetnił obchody 14 lipca w Warszawie

<p style="text-align: justify;"><strong>W piątek 13 lipca, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, już po raz trzynasty zorganizowała tradycyjny Bal Francuski. Około 1500 osób miało okazję spędzić prawdziwie francuski wieczór w ogrodach restauracji Endorfina w Warszawie. Bal Francuski oficjalnie otworzyli Prezes CCIFP, </strong>Jean-François Fallacher, Ambasador Francji w Polsce, Pierre Lévy i Pascale Filliat, dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Auchan Retail Polska.<strong>  </strong></p>

>

[youtube_sc url="https://youtu.be/eh4KbkCUz-U"]

Przez cały wieczór restauracja Endorfina i jej ogrody mieniły się barwami Francji. Goście mogli spróbować prawdziwie francuskich dań, skosztować wybornego wina i orzeźwiaj?cych drinków, a przy tym zatańczyć w rytm piosenek znanych z bistro i modnych klubów Paryża. Na gości czekało mnóstwo atrakcji a wśród nich koncert finalistek konkursu piosenki francuskiej, pokaz barmański, spektakl taneczny, gra w bule.

Ten wieczór na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w Warszawie i cieszy się niesłabn?c? popularności?, nie tylko wśród Francuzów mieszkaj?cych w naszym kraju, ale również wśród Polaków – sympatyków Francji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólna zabawę, a partnerom i sponsorom Balu za ich nieocenione wsparcie. Dzięki Wam wszystkim Bal Francuski stał się najbardziej wyczekiwanym letnim wydarzeniem!

[nggallery id=162]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP