Analizy i badania  •  Izba

Badanie koniunktury gospodarczej 2020

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce. Wnioski z badania zostaną ogłoszone na konferencji prasowej w pierwszym półroczu roku 2020.

 

Badanie zostało zainicjowane piętnaście lat temu przez Niemieck? Izbę Handlow?. Od kilku lat uczestnicz? w nim również izby zrzeszone w IGCC, w tym Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Prowadzone jest ono równolegle w pozostałych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Jego celem jest poznanie opinii inwestorów zagranicznych na temat prowadzenia biznesu w Polsce, a także perspektyw rozwoju dla samych przedsiębiorstw oraz całej polskiej gospodarki. Wyniki badania będ? porównane z poprzednimi latami, jak również z całym regionem Europy Środkowo Wschodniej.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 3-4 minut, a jej wyniki zostan? oficjalnie zaprezentowane podczas konferencji prasowej (data do potwierdzenia wkrótce). Na Państwa odpowiedzi czekamy  do 2 marca 2020 roku. Ankieta dostępna jest w  3 wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.  

Link do ankiety >>>

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Koronawirus: pakiet antykryzysowy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawy składające się na pakiet antykryzysowy. Są to: ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych...

Newsletter Specjalny nr 6

Prace legislacyjne nad ustawą regulującą tzw. tarczę antykryzysową zostały zakończone i w dniu 31 marca 2020r. weszła w życie zasadnicza większość...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP