Izba

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność - Wyborowa Pernod Ricard na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Wyborowa Pernod Ricard będzie jedną z firm tworzących reprezentację CCIFP na Forum w Karpaczu.  

Wyborowa Pernod Ricard jest częścią grupy Pernod Ricard -  globalnego producenta i dystrybutora alkoholi mocnych i win na świecie:  https://www.pernod-ricard.com/en/our-group

Mamy jedno z najszerszych portfolio marek na rynku. Oferujemy zarówno prestiżowe międzynarodowe marki jak również znane polskie marki wódek.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność są nieodłącznym elementem naszej działalności.

Jesteśmy odpowiedzialni, a to oznacza, że szanujemy siebie nawzajem, naszych partnerów biznesowych i naszą planetę, dążymy do stworzenia bardziej przyjaznego świata – świata, w którym panuje równowaga.

Jako  Créateurs de Convivialité  łączą nas przyjazne relacje na całym świecie - jesteśmy dumni z przynależności do naszej globalnej społeczności.

Firma Wyborowa Pernod Ricard w liczbach:

1 - Wyborowa Pernod Ricard, to Polski lider alkoholi premium plus, należy do  Grupy Pernod Ricard -  globalnego producenta  i dystrybutora alkoholi mocnych i win zajmującego drugą pozycją na świecie:  https://www.pernod-ricard.com/en/our-group

 

2 - Wyborowa Pernod Ricard systematycznie wdraża w swoich zakładach zmiany i technologie, które przyczyniają się do zmniejszenia oddziaływania na środowisko. Firma przyjęła osiem konkretnych zobowiązań do realizacji do 2030 roku, zgodnych z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Cztery kluczowe obszary dotyczą :

troski o miejsce pochodzenia, doceniania ludzi, wytwarzania w obiegu zamkniętym i odpowiedzialnej gościnności.

 

3 - Firma posiad zakład produkcyjny w Zielonej Górze, zakład rektyfikacji w Poznaniu i biuro w Warszawie. We wszystkich lokalizacjach w Polsce zatrudnia 431 osób.

 

4 - Wyborowa Pernod Ricard podejmuje wyzwania i inwestycje w zakresie zmian dotyczących wykorzystania energii potrzebnej do procesów wytwórczych, zarówno w zakresie energii elektrycznej jak i termalnej.

 

5 - Firma współpracuje z ponad 1 200 dostawcami, spośród których ponad 70 dostarcza materiały i surowce do fabryk. Współpraca z dostawcami kluczowych surowców wykorzystywanych do produkcji wódek związana jest ze wspólnymi inicjatywami, które mają na celu przyczynienia się do rozwoju zrównoważonego rolnictwa i redukcji CO2.

 

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Wyborowa Pernod Ricard: https://www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!