Zostań partnerem Strefy Pracodawców Francuskich na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2019

Francusko-Polska Izba Gospodarcza już po raz 5 zachęca firmy do udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie. 16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie powstanie specjalna „Strefa Pracodawców Francuskich”. Firmy przedstawią swoją działalność potencjalnym pracownikom i poinformują o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu.

Celem CCIFP jest pokazanie jak silnym i szeroko reprezentowanym pracodawcą są firmy francuskie. Każda z firm będzie miała okazję przedstawić się odwiedzającym Targi na swoim stoisku. Ponadto zachęcamy do promowania firmy poprzez wystąpienie eksperta lub rolę doradcy.

 

Korzyści dla firm wystawiających się w Strefie Francuskiej CCIFP:

  • Bardzo dobra lokalizacja stoiska. Umieszczenie stoiska w Strefie Pracodawców Francuskich w wyeksponowanym miejscu w PKiN.
  • Wizualne wyróżnienie „francuskich stoisk” spośród wszystkich wystawców: ściana tylna stoiska w barwach Francji.
  • Komunikowanie przed oraz w trakcie wydarzenia o Strefie Pracodawców Francuskich (media, plakaty, ulotki, strona CCIFP, strona Targów, Facebook, LinkedIn).
  • Dotarcie do różnorodnej grupy potencjalnych pracowników(3000 odwiedzających Targi w 2018 roku, mailingi do uczelni wyższych w woj. mazowieckim)

 

W ubiegłorocznej edycji „Targów Pracy i Przedsiębiorczości” wzięło udział 103 wystawców.

Zachęcamy do współtworzenia strefy francuskich pracodawców i aktywnego udziału w kreowaniu pozytywnego wizerunku francuskich inwestorów w Polsce!

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!