Zostań partnerem Strefy Pracodawców Francuskich na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2019

Francusko-Polska Izba Gospodarcza już po raz 5 zachęca firmy do udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie. 16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie powstanie specjalna „Strefa Pracodawców Francuskich”. Firmy przedstawią swoją działalność potencjalnym pracownikom i poinformują o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu.

Celem CCIFP jest pokazanie jak silnym i szeroko reprezentowanym pracodawcą są firmy francuskie. Każda z firm będzie miała okazję przedstawić się odwiedzającym Targi na swoim stoisku. Ponadto zachęcamy do promowania firmy poprzez wystąpienie eksperta lub rolę doradcy.

 

Korzyści dla firm wystawiających się w Strefie Francuskiej CCIFP:

  • Bardzo dobra lokalizacja stoiska. Umieszczenie stoiska w Strefie Pracodawców Francuskich w wyeksponowanym miejscu w PKiN.
  • Wizualne wyróżnienie „francuskich stoisk” spośród wszystkich wystawców: ściana tylna stoiska w barwach Francji.
  • Komunikowanie przed oraz w trakcie wydarzenia o Strefie Pracodawców Francuskich (media, plakaty, ulotki, strona CCIFP, strona Targów, Facebook, LinkedIn).
  • Dotarcie do różnorodnej grupy potencjalnych pracowników(3000 odwiedzających Targi w 2018 roku, mailingi do uczelni wyższych w woj. mazowieckim)

 

W ubiegłorocznej edycji „Targów Pracy i Przedsiębiorczości” wzięło udział 103 wystawców.

Zachęcamy do współtworzenia strefy francuskich pracodawców i aktywnego udziału w kreowaniu pozytywnego wizerunku francuskich inwestorów w Polsce!

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!