Aktualności firm stowarzyszonych

Zoe Star Wars – Gwiezdna Seria Limitowana

<p style="text-align: justify;">Renault wprowadza na rynek serię limitowaną ZOE STAR WARS, która z pewnością stanie się samochodem kolekcjonerskim dla fanów Gwiezdnych Wojen. Nowa seria pojawi się na wiosnę wraz z wejściem na ekrany kolejnego filmu sagi „Solo: A Star Wars story”. Od dziś można dokonać wstępnej rezerwacji modelu. ZOE STAR WARS wyróżnia się zaawansowanym technologicznie wyposażeniem, wyjątkowym wystrojem wnętrza i stylistyką nadwozia oraz Wi-Fi na pokładzie.</p>

>

Renault świętuje partnersk? współpracę z producentami STAR WARS™ i prezentuje limitowan? serię swojego najbardziej awangardowego samochodu ZOE, który jest liderem wśród samochodów elektrycznych w Europie. ZOE STAR WARS nawi?zuje do międzygalaktycznej floty i fantastycznego świata Jedi.  

Bardzo specjalna seria modelu ZOE, lidera na rynku europejskim

Pierwszym ukłonem w stronę świata Gwiezdnych Wojen s? naklejki nadwozia. Biegn?ce przez maskę, dach i bagażnik wzory kojarz? się z Sokołem Millenium, słynnym statkiem Han Solo. Specjalne oznakowanie oraz wykończenie progów dodatkowo podkreślaj? wyj?tkowy charakter tej wersji ZOE.  

We wnętrzu kosmicznego ZOE uwagę przykuwa fioletowa barwa na desce rozdzielczej, obramowaniach nawiewów, głośnikach, podstawie dźwigni zmiany biegów oraz na dywanikach.  

Opracowane na podstawie wersji ZOE Intens ZOE STAR WARS jest dodatkowo wyposażone w standardzie w kamerę cofania, system Audio Bose ?, 17-calowe felgi Techrun oraz router Wi-Fi.  

Po raz pierwszy model został zaprezentowany w Atelier Renault w dniu premiery najnowszego filmu sagi science fiction „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. ZOE STAR WARS będzie oferowane w kolorze białym Glacier, biała Perła, szarym Titanium i czarnym Etoile.  

Limitowana seria zostanie wprowadzona do sprzedaży w liczbie 1000 egzemplarzy w dniu premiery kolejnego odcinka sagi „Solo: A Star Wars story” 23 maja 2018. Otwarcie zamówień nast?pi w marcu 2018 roku. Wstępnej rezerwacji można dokonać już dziś od godziny 21.00 na renault.fr

***

Kontakty dla mediów:
Vincent Frappreau, vincent.frappreau@renault.com / Tel: +33 1 76 89 87 78
Standard Press : +33 1 76 84 63 36

Strony: www.media.renault.com - www.group.renault.com
Śledź nas na Twitterze: @Renault_live

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!