Aktualności firm stowarzyszonych

Zobacz mecze reprezentacji Polski i skorzystaj z pakietów hospitality

Po miesiącach pandemii, obiekty sportowe mogą ponownie gościć publiczność spragnioną przeżywania sportowych emocji na żywo, a piłkarska reprezentacja Polski będzie mogła walczyć o wejście do kolejnego wielkiego turnieju przy wtórze wspierających kibiców.

FIFA World Cup Qatar 2022TM – Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze: 8 miast, 32 drużyny, 13 drużyn z Europy.

Po trzech rozegranych już meczach kwalifikacyjnych, Polska będzie kontynuować drogę do awansu z czterema punktami na koncie. Przed nami jeszcze siedem spotkań, cztery w Polsce, w tym z wicemistrzami Europy – Reprezentacją Anglii!

Stadion PGE Narodowy w Warszawie przywita kibiców już we wrześniu meczami: Polska – Albania (02.09) i Polska – Anglia (08.09).

Kolejne dwa odbędą się także w Warszawie w październiku (Polska – San Marino, 09.10.2021) i listopadzie (Polska – Węgry, 15.11.2021).

SPORTFIVE jako partner marketingowy PZPN (Polskiego Związku Piłki Nożnej) ma przyjemność dystrybuować pakiety hospitality na mecze reprezentacji narodowej, które stanowią wyjątkową okazję do łączenia przyjemności doświadczania sportu na żywo z budowaniem relacji biznesowych w ekskluzywnych przestrzeniach.

Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć jak wykorzystać pakiety biznesowe we własnych działaniach i jak dzięki nim osiągnąć cele korporacyjne, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!