Aktualności firm stowarzyszonych

Zmiana regulaminu sklepu internetowego zakupy.auchan.pl

Informujemy, że wkrótce nastąpią zmiany w naszym sklepie internetowym zakupy.auchan.pl.

Na czym polegają zmiany?
Asortyment naszych towarów zostanie poszerzony. W ofercie znajdą się nowe kategorie produktów niespożywczych (np. sprzęt RTV i AGD), w tym towary wielkogabarytowe. W związku z tym, na zakupy.auchan.pl będą dostępne następujące kategorie towarów (w zależności od opcji realizacji zamówienia):

towary dostępne tylko w dostawie własnym transportem Auchan i w odbiorze osobistym (dotyczy to świeżych i mrożonych artykułów spożywczych);
towary dostępne tylko w dostawie kurierskiej (dotyczy to towarów wielkogabarytowych, takich jak np. duży sprzęt RTV i AGD);
towary dostępne zarówno w dostawie własnej Auchan, odbiorze osobistym, jak i w dostawie kurierskiej (dotyczy to trwałych artykułów spożywczych i asortymentu małogabarytowego takiego jak np. środki czystości i higieny osobistej, mały sprzęt elektroniczny, małe AGD i RTV, zabawki, inne artykułu przemysłowe).

Dostawa kurierska będzie realizowana na terytorium całej Polski. Z kolei dostawa własna Auchan będzie realizowana – tak jak do tej pory – własnym transportem Auchan (specjalne pojazdy przystosowane do transportu świeżej i mrożonej żywności) na wybranych obszarach kraju.

W przypadku chęci zamówienia zarówno towarów dostępnych tylko w transporcie własnym Auchan/odbiorze osobistym, jak i towarów dostępnych tylko w dostawie kurierskiej, w naszym sklepie internetowym będą Państwo mogli w przystępny sposób złożyć odrębne zamówienia za pomocą osobnych koszyków.

Zmiana regulaminu
W związku z powyższym zmianie ulegnie „Regulamin Cyfrowego Konta Auchan oraz sklepu internetowego Zakupy.Auchan.pl”. Zmiany mają charakter przede wszystkim redakcyjny i porządkowy, wynikający z uwzględnienia nowych kategorii towarów oraz możliwości skorzystania z dostawy realizowanej przez firmę kurierską. Nowy regulamin przesyłamy w załączeniu. Będzie on również dostępny na zakupy.auchan.pl. Prosimy o zapoznanie się z nadchodzącymi zmianami.

Wejście zmiany w życie
Zmieniony regulamin wejdzie w życie w terminie 14 dni od przesłania do Państwa tej wiadomości, chyba że wcześniej zaakceptują Państwo nowy regulamin za pomocą odpowiedniej opcji udostępnionej na stronach sklepu zakupy.auchan.pl (w takim wypadku nowy regulamin będzie się do Państwa stosować od momentu jego akceptacji).

Jeśli nie akceptujecie Państwo powyższych zmian, powinniście Państwo przed wejściem w życie nowego regulaminu zrezygnować ze swojego Cyfrowego Konta Auchan i w ten sposób wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi tego konta. W tym celu możecie Państwo np. samodzielnie usunąć swoje konto (po zalogowaniu) lub wysłać odpowiednie żądanie na adres e-mail: kontakt@auchan.pl

Kontakt z obsługą Klienta
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail: kontakt@auchan.pl lub telefonicznie na numer: 22 444 02 22 (infolinia jest czynna od poniedziałku do niedzieli, za wyjątkiem świąt państwowych, w godzinach od 07.00 do 22.00 – opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego Państwo korzystacie).


Z wyrazami szacunku
Zespół Auchan Polska

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!