Partnerzy

Zgłoś się do 6. edycji konkursu MONIN CUP POLAND 2024!

Startują eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup Poland 2024! To moment, aby wyłonić najzdolniejszych barmanów z całego kraju i dać im szansę na pokazanie swojego talentu na międzynarodowej scenie.

To może być początek wspaniałej kariery! Konkurs MONIN Cup Poland 2024 to nie tylko rywalizacja, ale także szansa na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku. Zwycięzca będzie reprezentować kraj w globalnym Konkursie MONIN Cup, gdzie jego koktajle będą oceniane przez znane twarze ze świata barmańskiego, co stanowi niepowtarzalną możliwość do zdobycia doświadczenia i uznania w branży. Dla barmanów to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić siebie, przeżyć niesamowitą przygodę i nawiązać cenne kontakty.

W tym roku konkurs MONIN Cup Poland odbywa się pod hasłem „Low is more”, zgodnie z trendem No/Low ABV (no or low alcohol by volume). MONIN zaprasza młodych i utalentowanych barmanów do tworzenia alternatywnych, innowacyjnych i niezapomnianych napojów. To szansa na podniesienie swoich kreacji koktajlowych poza sam smak, wchodząc w obszar opowiadania historii. Kreatywność będzie kluczowym elementem oceny, zachęcając do myślenia poza schematem i akceptowania niekonwencjonalnych rozwiązań.

Zawody są otwarte dla barmanów w wieku od 18 do 27 lat, zarówno profesjonalnych, jak i tych szkolących się. Kandydaci zakwalifikowani w ramach eliminacji wezmą udział w ogólnopolskim finale we wrześniu, a następnie zwycięzca zawalczy o wygraną w finale globalnym we Francji!

MONIN Cup to prestiżowy konkurs ceniony na rynku HoReCa i wśród społeczności barmańskiej. Wydarzenie to nie tylko przyjacielska rywalizacja zgodna z zasadą „fair play”, ale także wyjątkowe spotkanie ludzi połączonych pasją! Zgłoś się już dziś i zawalcz o finał. Aplikacje przyjmowane są do 26 lipca 2024 r. Finał odbędzie się 3 września w Krakowie.  

Dowiedz się więcej o konkursie TUTAJ.


O nas - SCM Sp. z o. o.

Organizator konkursu i wyłączny dystrybutor naturalnych produktów MONIN w Polsce. Naszym celem jest budowanie społeczności barmańskiej i inspirowanie ludzi do przygotowywania pysznych aplikacji, które budzą emocje wszystkimi zmysłami!  

O MONIN

Z bogactwem ponad 100-letniego doświadczenia, MONIN stał się marką rekomendowaną dla profesjonalistów z branży barowej i gastronomicznej. Producent w swojej ofercie posiada ponad 150 smaków, dostępnych w 150 krajach. Firma posiada najszerszą gamę syropów premium, purée owocowych, sosów i likierów. Dowiedz się więcej na stronie MONIN Polska.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!