Zespół TP w CRIDO z ekspertami ds. wycen i modelowania finansowego

Zespół modelowania finansowego i wycen w CRIDO zacieśnia współpracę z ponad 30-osobowym zespołem cen transferowych, którym zarządza wielokrotnie nagradzana w rankingach podatkowych Ewelina Stablewska-Urbaniak. Jest to efekt analizy potrzeb klientów podatkowych CRIDO, którzy coraz częściej w ramach doradztwa w obszarze TP wymagają również wysokich kompetencji w zakresie wyceny przedsiębiorstw, własności intelektualnej czy reorganizacji biznesowych.

Zespół modelowania finansowego i wycen jest częścią CRIDO, które liczy ok. 250 osób. Od blisko 5 lat zespół ekspertów finansowych realizuje zarówno własne projekty, jak i takie, które są elementem doradztwa dla klientów podatkowych CRIDO, firm szukających wsparcia z zakresu Corporate Finance czy starających się o pozyskanie dofinansowania ze środków publicznych.

Odpowiadając na potrzeby klientów podatkowych zespół modelowania finansowego i wycen będzie jeszcze w większym zakresie współpracował ze znanym ze swoich osiągnieć zespołem TP, stanowiąc jego jednostkę wspierającą przy wybranych projektach.

Niezależnie od nowej organizacji pracy, eksperci ds. modelowania finansowego i wycen w CRIDO nadal będą pracować przy innych projektach oraz modelach i planach finansowych na potrzeby pozyskania dofinansowania, zarówno ze źródeł publicznych (z dotacji czy w ramach projektów PPP), jak i komercyjnych (np. przy projektach transakcyjnych realizowanych przez zespół Corporate Finance w CRIDO).

Członkowie naszego zespołu modelowania finansowego i wycen łączą kompetencje w zakresie wycen finansowych oraz budowania zaawanasowanych modeli finansowych. Jest to wyjątkowy miks kompetencji, który w połączeniu z siłą zespołu podatkowego CRIDO, w szczególności jego ekspertów zajmujących się cenami transferowymi, daje nam wyjątkową pozycję na rynku doradczym. Obszar cen transferowych staje się coraz bardziej wymagający i narażony na ryzyko ze strony organów kontrolnych. Tym istotniejsza jest rola ekspertów z doświadczeniem finansowym, w tym z wycen dla podmiotów powiązanych czy własności intelektualnej – mówi Ewelina Stamblewska-Urbaniak, partner odpowiedzialny za zespół cen transferowych oraz modelowania finansowego i wycen w CRIDO.

Eksperci ds. modelowania finansowego i wycen w CRIDO mają na swoim koncie wiele nietuzinkowych projektów. Między innymi w ostatnim czasie zrealizowali - na potrzeby reorganizacji dużej grupy kapitałowej wycenę ponad 30 spółek działających nie tylko w kraju, ale i za granicą. Z kolei w kategorii modelowania opracowali zaawansowany model finansowy PPP na potrzeby banków i inwestorów w jednym z 10 największych projektów project finance w historii Polski. Stworzyli też nagrodzone w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii „Innowacyjne rozwiązanie” narzędzie Crido-CashFlow-Controller służące do analizy tego, jak mechanizm podzielonej płatności VAT wpływa na płynność finansową w firmie.

***

O CRIDO - Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.  Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje.  

Więcej informacji na: crido.pl

Kontakt dla mediów:

Magdalena Żuk, Dyrektor ds. PR I Marketingu
CRIDO  
magdalena.zuk(@)crido.pl | +48 608 36 29 96

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!