COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Analizy i badania

Zespół SENDERO Tax & Legal przygotował syntetyczne zestawienie obejmujące formy pomocowe oferowane przez państwo w celu przeciwdziałania skutkom epidemii

Zestawienie sporządziliśmy po to, by łatwiej było się Państwu poruszać we wszystkich pojęciach, związanych z tą pomocą: tarcza antykryzysowa, tarcza finansowa oraz kolejne numery tarcz. Z naszego doświadczenia i wielu rozmów z naszymi Klientami, zauważamy, że tak szeroki zakres pojęć wprowadza niepotrzebne komplikacje. Co więcej, podejście organów, które kierują się wewnętrznymi wytycznymi, dodatkowo potęgują problemy w praktyce.

Tym bardziej wierzymy, że nasze opracowanie będzie dla Państwa przydatne. Jeżeli skorzystali Państwo lub chcieliby Państwo skorzystać z jakiejkolwiek pomocy, bardzo chętnie udzielimy Państwu potrzebnego wsparcia i podzielimy się naszym doświadczeniem.

Na koniec chcielibyśmy zauważyć, że pakiet pomocowy – tzw. Tarcza 3.0 - został podpisany przez Prezydent 14 maja 2020 r.

Zespół SENDERO Tax & Legal

Do pobrania

Download 002_Guide_to_finacial_funds_made_available_update_ENG_20052020__002_.pdf  (PDF • 2 MB) Download 002_Przewodnik_po_srodkach_finansowych_PL_update_20052020.pdf  (PDF • 2 MB) Download 001_Przewodnik_po_rozwiazaniach_podatkowych_PL_13052020.pdf  (PDF • 2 MB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!