Aktualności firm stowarzyszonych

Zespół rozwiązywania sporów kancelarii Taylor Wessing wyróżniony w prestiżowym rankingu The Legal 500 EMEA

Prestiżowy ranking The Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA) w najnowszej edycji wyróżnił dr Ewelinę Stobiecką, kierującą praktyką rozwiązywania sporów warszawskiego biura kancelarii Taylor Wessing oraz Koordynatora Międzynarodowego Centrum Mediacji przy międzynarodowych izbach gospodarczych. Wraz z mec., Stobiecką, prawnikiem rekomendowanym uznano także Krystiana Stanasiuka.

Swoją pozycję w rankingu nasz zespół rozwiązywania sporów zawdzięcza ciężkiej pracy i zaangażowaniu, ze szczególnym naciskiem na alternatywne metody rozwiązywania sporów jak mediacja czy arbitraż. Cieszymy się, że nasze wysiłki dostrzegane są przez klientów i w rezultacie przekładają się na ich pozytywne opinie odnośnie współpracy z nami i jakości świadczonych usług. Jesteśmy im wdzięczni za zaufanie, którym obdarzają nas każdego dnia. Szczególnie, w tak delikatnej i wrażliwej dziedzinie jaką są spory, zarówno te sądowe, jak i te rozwiązywane metodami alternatywnymi, których jesteśmy gorącymi promotorami w Polsce. Utwierdza nas to w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą,” powiedziała dr Ewelina Stobiecka.

Dr Ewelina Stobiecka specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów. Jest też certyfikowanym mediatorem w sprawach gospodarczych na terenie Polski, Niemiec, a także na Ukrainie oraz współinicjatorką i koordynatorką Międzynarodowego Centrum Mediacji, którego misją jest wprowadzanie i promocja najwyższych standardów związanych z pozasądowym rozwiązywaniem sporów w biznesie. Dr Stobiecka jest także autorką bloga Polubownie.eu oraz licznych publikacji gospodarczo-prawnych.

Dodatkowo, warszawskie biuro kancelarii Taylor Wessing wyróżnione zostało przez The Legal 500 EMEA w zakresie praktyki prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć, ochrony zdrowia i life sciences, a także prawa własności intelektualnej. Sześciu prawników kancelarii również zdobyło indywidualne wyróżnienia.

Ranking The Legal 500 EMEA klasyfikuje i charakteryzuje kancelarie prawne oraz indywidualnych prawników z ponad 80 krajów, w tym z Polski.


O Taylor Wessing

Międzynarodowa kancelaria prawna Taylor Wessing specjalizuje się w obsłudze najbardziej innowacyjnych podmiotów na świecie. Nasi prawnicy doskonale rozumieją otoczenie, w którym działają nasi klienci. Ściśle współpracujemy z nimi w celu rozwiązywania złożonych problemów, umożliwiając rozwój pomysłów i aspiracji. Kreatywne myślenie jest w sercu naszej kultury organizacyjnej, dzięki czemu możemy tworzyć niezwykłe rezultaty.

1100+ prawników  300+ partnerów  29 biur 17 jurysdykcji


Kontakt:

Joanna Janicka

Telefon z wypełnieniem pełnymBD & Marketing Manager

+ 48 22 58 497 40

Koperta z wypełnieniem pełnymj.janicka@taylorwessing.com

www.taylorwessing.com    

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!