Podsumowanie wydarzeń

[zdjęcia] International Speed Business Meeting w Gdańsku odbył się we wtorek 25 kwietnia

<p style="text-align: justify;">We wtorek 25 kwietnia, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce - francuską, hiszpańską, holenderską, niemiecką, skandynawską i szwajcarską.</p>

>

Ponad sto osób wzięło udział w gdańskim International Speed Business Meeting. Rozmówcy podzieleni zostali na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzymał indywidualny harmonogram rozmów.  Speed Business Meeting składał się z  3  sesji rozmów po  20  minut. W sesjach Speed Business Meeting mogła wzi?ć udział tylko  jedna osoba  z firmy. Pozostali przedstawiciele firm mieli okazje uczestniczyć w części Business Mixer utrzymanej w nieformalnej atmosferze.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Dziękujemy Partnerom spotkania:

[nggallery id=102]

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!