Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia

Zatrudnianie cudzoziemców – ABC HR-owca. Najczęściej popełniane błędy przy zatrudnianiu cudzoziemców i konsekwencje wynikające z nielegalnego zatrudnienia

DATA: 25 maja 2021

GODZINY: 11:00 - 12:00

MIEJSCE: ONLINE

CENA: Bezpłatne


Kancelaria Bird & Bird zaprasza do udziału w czwartym webinarium z cyklu "Zatrudnianie cudzoziemców – ABC HR-owca". Podczas spotkania powiemy o problematycznych przypadkach, które w codziennej praktyce napotkać mogą pracownicy działów HR oraz o konsekwencjach dla pracodawcy wynikających z nielegalnego powierzenia zatrudnienia cudzoziemcowi. 

W programie m.in.: 
- Przypadki budzące wątpliwości lub których interpretacja ze strony pracodawcy jest często błędna  - Skutki nielegalnego zatrudnienia cudzoziemca dla pracodawcy (w tym kary finansowe)


Prelegenci: 
Michał Olszewski, Associate w praktyce prawa pracy Bird & Bird 
Bartosz Abramowicz, Konsultant ds. imigracyjnych w praktyce prawa pracy Bird & Bird

RSVP do 21 maja br.


Potwierdź swój udział >>

 
Link do strony wydarzenia
 

O cyklu szkoleniowym Organizatorem cyklu szkoleniowego pt. „Zatrudnianie cudzoziemców – ABC HR-owca” jest kancelaria Bird & Bird. Na cykl składa się łącznie pięć spotkań on-line, które odbywają się raz w miesiącu. Celem cyklu szkoleniowego jest przekazanie aktualnych informacji związanych z zatrudnianiem cudzoziemców do pracy spoza UE / EOG. Podczas każdego ze spotkań przedstawiamy praktyczne zagadnienia dotyczące legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca na terenie Polski. Mówimy o tym, jakie czynniki i aspekty należy wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem cudzoziemca oraz o czym pamiętać w trakcie zatrudnienia. Webinaria skierowane są do osób pracujących w działach HR dużych przedsiębiorstw, a także do wszystkich osób zainteresowanych bądź zaangażowanych w proces zatrudniania cudzoziemców po stronie pracodawcy (rekruterzy, specjaliści ds. administracji HR, HR Managerowie, HR Business Partnerzy, itp.).  

Więcej informacji >>>


Informujemy, że to wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych. Dziękujemy za Państwa zrozumienie.


ORGANIZATOR: Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!